Jakub Forgács Kultúra

Kinozáhrada vo Zvolene odhalila lákadlá: Tešiť sa môžete na tieto 4 filmy

Aj toto leto sa môžeme vo Zvolene tešiť na ďalší ročník Kinozáhrady. Premietania pod holým nebom si užijeme v parku Ľudovíta Štúra.

Ilustračný obrázok k článku Kinozáhrada vo Zvolene odhalila lákadlá: Tešiť sa môžete na tieto 4 filmy
Zdroj: TASR

Aj vy si počas leta najlepšie vychutnáte film vonku? Pod Pustým hradom premietnu hneď niekoľko filmových titulov priamo pod holým nebom. A zadarmo! Kinozáhrada prinesie od 15. do 18. júla štvoricu filmov. Na čo všetko sa môžete tešiť v Parku Ľudovíta Štúra?

Program Kinozáhrady 2019

15. júla 2019 o 20:30 – Šéfovia na zabitie (komédia / krimi)

Ak je váš šéf psychopatický otrokár, totálny slizák alebo sexom posadnutá požieračka mužov, túžbu zabiť dôverne poznáte! Nezabudnite však na to, že aj ten najlepší plán má svoje medzery.

16. júla 2019 o 20:30 – Stratené dievča (dráma / mysteriózny / thriller)

Amy sa stratila na 5. výročie svadby s Nickom. Zúfalý manžel robí všetko aby sa jeho žena našla. Policajti okrem Amy hľadajú aj človeka, ktorý môže za jej zmiznutie. Všetko ale ukazuje práve na Nicka. Kto to vlastne je? Trpiaca obeť alebo cynický netvor, ktorý vodí policajtov i verejnosť za nos?

17. júla 2019 o 20:30 – Ga´Hoole: Legenda o strážcoch (animovaný / dobrodružný / fantasy)

Príbeh Sorena, mladej sovy pálenej, ktorý je unesená sovami z Akadémie sv. Ególia pre osirené sovy. Akadémia by mala slúžiť ako sirotinec, no v skutočnosti je to ústav pre vymývanie mozgov mladých sov, ktoré sú pripravované na bitku s múdrymi a mierumilovnými sovami Ga’Hoole.

18. júla 2019 o 20:30 – 50/50 (dráma / komédia / romantický)

Film inšpirovaný neuveriteľnou životnou skúsenosťou spisovateľa Willa Reisera vyrozpráva vtipný, dojemný a hlavne neobyčajný príbeh o priateľstve, hľadaní lásky a túžbu o prežitie hlavného hrdinu, ktorému práve diagnostikovali rakovinu…

V prípade nepriaznivého počasia sa bude premietať vo veľkej sále Starej radnice.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM