Barbara Dallosová Krimi Správy

Žiarski policajti sa nestačili čudovať: Vodič (47) bol doobeda opitý a k tomu ďalšie prekvapenie

Polícia informuje o prípade z nášho mesta, v ktorom úradoval alkohol. Podľa mužov zákona mal vodič na krku hneď dva problémy.

Ilustračný obrázok k článku Žiarski policajti sa nestačili čudovať: Vodič (47) bol doobeda opitý a k tomu ďalšie prekvapenie
Zdroj: Policajný zbor SR

O nezodpovednom vodičovi, ktorého chytili policajti v Žiari nad Hronom, informuje krajská polícia na svojom oficiálnom facebooku. Ako opisujú muži zákona, vodiča (47) z Veľkého Krtíša kontrolovali počas bežného výkonu služby.

,,Dychovou skúškou bolo zistené, že vedie vozidlo pod vplyvom alkoholu. Policajti mu v dopoludňajších hodinách namerali 0,79 promile," konkretizuje polícia. A k tomu pridávajú muži zákona ďalšie prekvapenie – ďalšou kontrolou zistili, že je na vodiča vydaný aj príkaz na zatknutie.

Tento víkend úradoval alkohol na našich cestách aj kúsok od Žiaru. Pri Šášovskom Podhradí došlo podľa polície k nehode, kedy kamionista narazil do osobného auta, aj u neho bola dychová skúška pozitívna. O prípade sme vás informovali v článku: Nehoda pri Žiari: Opitý kamionista zrámoval osobné auto, FOTO

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM