Barbara Dallosová Krimi

Žiarski policajti len krútili hlavami: Miro (35) sa vracal z práce, fúkol vyše štyri promile!

Policajti si najprv mysleli, že vodičovi naozaj zdravotne nie je dobre. Dychová skúška však ukázala pravdu. Na druhý pokus muž dokonca nafúkal ešte viac.

Ilustračný obrázok k článku Žiarski policajti len krútili hlavami: Miro (35) sa vracal z práce, fúkol vyše štyri promile!
Zdroj: Dnes24.sk

Zvláštnu jazdu vodiča na Renaulte Megane smerom od Hliníka nad Hronom na Repište si všimli občania. Upozorili na to mužov zákona a tí hneď vyslali na miesto hliadku zo Žiaru nad Hronom. O prípade informuje krajská polícia.

Dopraváci auto zastihli v Sklených Tepliciach. Keď ho zastavili, tiež vraj mali pochybnosti, či vodič nemá zdravotné problémy, ale keď ho vyzvali aby sa podrobil dychovej skúške, bolo všetko jasné.

,,Krátko po 16.00 hodine vodič nafúkal 1,80 miligramu alkoholu, čo je v prepočte 3,75 promile. Pri opakovanej dychovej skúške, asi po hodine, bola hodnota ešte vyššia, až 1,93 miligramu, čo je 4,02 promile. Mladý muž sa vracal z práce," uvádza polícia.

Ako dodávajú muži zákona, 35-ročný Miroslav z Repišťa je už obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Vyšetrovanie prípadu pokračuje, muž je stíhaný na slobode.

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte Facebook Dnes24.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM