Správy

Žiarska CHIRURGIA sa presťahovala: Kde ju pacienti nájdu po NOVOM?

Presťahovaná ambulancia má zabezpečený bezbariérový vstup a vo svojich priestoroch umožňuje pohyb pacientov s obmedzenou schopnosťou pohybu pomocou výťahu.

Ilustračný obrázok k článku Žiarska CHIRURGIA sa presťahovala: Kde ju pacienti nájdu po NOVOM?
Zdroj: TASR/Erika Ďurčová

Chirurgická ambulancia nemocnice v Žiari nad Hronom sa sťahuje do nových priestorov. Od pondelka (13. 5.) ju pacienti nájdu v budove polikliniky na štvrtom poschodí v pravej časti ambulantných priestorov. TASR o tom informovala Jarmila Ševčíková, špecialistka marketingu a PR spoločnosti Agel SK, pod ktorú žiarska nemocnica patrí.

Bez bariér

Chirurgická ambulancia žiarskej nemocnice poskytuje pacientom základnú starostlivosť s akútnymi a chronickými chirurgickými ochoreniami. Pracuje ako príjmová ambulancia všeobecnej chirurgie a manažuje príjmy a vyšetrenia pred prijatím na plánovaný operačný výkon.

„Zabezpečuje aj konziliárnu činnosť, ošetrenie pacientov odoslaných lekármi z iných ambulancií vyžadujúcich chirurgické ošetrenie. Vykonáva malé ambulantné chirurgické výkony v miestnom znecitlivení a podieľa sa na diagnostike chirurgicky liečiteľných ochorení,“ doplnila Ševčíková.

Presťahovaná ambulancia má zabezpečený bezbariérový vstup a vo svojich priestoroch umožňuje pohyb pacientov s obmedzenou schopnosťou pohybu pomocou výťahu. Ordinačné hodiny ambulancie ostávajú nezmenené, a to každý pracovný deň od 7.00 do 15.30 hod.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne správy

Video: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM