Krimi

PROTIDROGOVÁ akcia na juhu Slovenska: Polícia zaistila PERVITÍN, dvojica má problém, FOTO

Všetky zaistené látky boli zaslané na expertízne skúmanie, pričom už predbežné výsledky vykonaného expertízneho skúmania podľa slov polície potvrdili prítomnosť drog.

Ilustračný obrázok k článku PROTIDROGOVÁ akcia na juhu Slovenska: Polícia zaistila PERVITÍN, dvojica má problém, FOTO
5
Galéria

Po domovej prehliadke v Klenovci v okrese Rimavská Sobota polícia zadržala a obvinila dve osoby podozrivé z drogovej trestnej činnosti. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.

Policajnú akciu vykonali kriminalisti v Klenovci v pondelok (6. 5.). Pri domovej prehliadke a prehliadke ďalších priestorov zaistili podozrivé látky a iné komponenty, pri ktorých je podozrenie, že majú súvis s drogovou trestnou činnosťou.

„Všetky zaistené látky boli zaslané na expertízne skúmanie, pričom už predbežné výsledky vykonaného expertízneho skúmania potvrdili prítomnosť drog, konkrétne išlo o látku pervitín. Zo zaisteného množstva je možné pripraviť 41 dávok,“ priblížila polícia.

V súvislosti s prípadom policajti zadržali dve osoby, a to 33-ročnú ženu a 46-ročného muža. Voči obom bolo vznesené obvinenie z drogovej trestnej činnosti, podaný bol tiež podnet na návrh vzatia obvinených do vyšetrovacej väzby. „V prípade 33-ročnej ženy ide o osobu, ktorá už bola za zločin drogovej trestnej činnosti v minulosti trestaná,“ dodala polícia.

Zábery z domových prehliadok nájdete v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne správy

V OBRAZOCH: Po akcii v Klenovci zadržali pre drogovú trestnú činnosť dve osoby
5
Galéria
Video: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM