Katarína Reiterová Rôzne

Zaujímalo nás: Kam idú na dovolenku známe tváre z nášho mesta?

Sezóna letných dovoleniek sa už pomaly, ale isto začína. Opýtali sme sa preto známych tvárí z nášho mesta, kde ju strávia.

Ilustračný obrázok k článku Zaujímalo nás: Kam idú na dovolenku známe tváre z nášho mesta?
Zdroj: Webnoviny.sk

Prví dvaja naši respondenti sa zapotia už pred začiatkom leta. A určite to nebude kvôli vysokým teplotám. Čakajú ich voľby, a to presne 29. júna. Ide totiž o kandidátov na post primátora Žiaru nad Hronom Petra Antala a Romana Zaťku. Zájdu si však toto leto na dovolenku?

„Keďže máme 7-mesačnú dcérku, ešte stále sme sa nerozhodli kam a či vôbec pôjdeme na dovolenku. Pokiaľ áno, tak pravdepodobne do Chorvátska, ale len na nejakých 5 – 7 dní,“ prezradil Antal.

Druhý kandidát Roman Zaťko dostal dovolenku ako prekvapenie k narodeninám: „Tohto roku strávime rodinnú dovolenku v Taliansku, v Kalábrii. Bol to darček od mojej manželky k mojej 40tke. Už teraz sa teším,“ prezradil Zaťko.

Prekvapenie nechystá

Vlaňajšie leto bolo nezabudnuteľné pre starostu Slaskej Daniela Geliena. Prekvapí nás aj tohto roku? “Minulý rok v lete sme sa tajne s manželkou zosobášili, ale tento rok žiadne prekvapko nechystáme. Náš čas a naše peniaze toto leto venujeme ešte novostavbe rodinného domu a jeho okoliu. No a nechceme zabudnúť ani na našich troch mušketierov (štvornohých psích miláčikov),“ vysvetlil Gelien.

Zbehne do Vegas

Spevák Robo Mikla žije už nejaký ten piatok v New Yorku. Občas si však zaskočí aj na rodnú hruď. Toto leto bude však u neho iné. „Pôvodne som mal v pláne navštíviť Slovensko a spraviť si bicyklový výlet krížom krajinou. Mám tu však veľa povinností, takže dovolenka tento rok bude iba symbolická a na pár dní vybehnem do LA, Las Vegas, San Franciska a Colorada. Je to kus bližšie jak dooom :-),“ napísal nám spoza veľkej mláky Robo.

Na dovolenku až po sezóne

Na dovolenku v septembri chodí Manažérka CZT spoločnosti Dalkia Žiar nad Hronom, s.r.o. Jarmila Sklenková. „Väčšinou chodím na dovolenky po sezóne, september – október, a rozhodujem sa viac menej spontánne zo dňa na deň :-). Takže aj tento rok plánujem dovolenku na september, ale zatiaľ neviem, kam to bude. Uprednostňujem cestovanie a spoznávanie nových krajín pred pobytovými dovolenkami. Ale v auguste určite pôjdem aspoň na týždeň do Tatier,“ prezrádza Jarmila Sklenková.

Dovolenku v Chorvátsku plánuje poslankyňa žiarskej samosprávy Stella Víťazková. „Už niekoľko rokov chodievame spolu ako veľká partia 4 rodín. Žiadny luxus, jednoduché ubytovanie, ale veselá partia 14 ľudí spolu s deťmi, ktoré s nami chodia radi, aj keď sú už dospelé,“ prezrádza svoje plány Víťazková.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM