Ilustračný obrázok k článku Ucelený PREHĽAD pre Žiarčanov k voľbám: Zoznam všetkých volebných okrskov a miestností
Zdroj: TASR

Ucelený PREHĽAD pre Žiarčanov k voľbám: Zoznam všetkých volebných okrskov a miestností

V sobotu 15. novembra rozhodujeme o poslancoch a primátorovi, ktorí budú viesť Žiar počas nasledujúcich štyroch rokov. Ak ste rozhodnutí odovzdať svoj hlas, pozrite si, kde tak môžete urobiť. Všetky volebné miestnosti otvoria svoje brány o 7:00 a čas prísť voliť máte do 20:00.

Barbara Dallosová Samospráva
Barbara Dallosová Samospráva

Ucelený PREHĽAD pre Žiarčanov k voľbám: Zoznam všetkých volebných okrskov a miestností

V sobotu 15. novembra rozhodujeme o poslancoch a primátorovi, ktorí budú viesť Žiar počas nasledujúcich štyroch rokov. Ak ste rozhodnutí odovzdať svoj hlas, pozrite si, kde tak môžete urobiť. Všetky volebné miestnosti otvoria svoje brány o 7:00 a čas prísť voliť máte do 20:00.

Ilustračný obrázok k článku Ucelený PREHĽAD pre Žiarčanov k voľbám: Zoznam všetkých volebných okrskov a miestností
Zdroj: TASR

Volebný okrsok č. 1 – volebná miestnosť ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Ul. A. Kmeťa 4: Hviezdoslavova 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Priemyselná., Svätokrížske nám., SNP 1, 2, 3, 5, 7, 9, 15, 20, 21, 26, 27, 30, 34, 36, 38, 42, 56, 58, 60, 62, 66, 67, 68, 72.

Volebný okrsok č. 2 – volebná miestnosť Materská škola, Rudenkova ul. 1: A. Hlinku, Družstevná, Krížna, Kukučínova, Lúčna, Medzi vodami, Opatovská, Partizánska, Pod vŕšky, Rudenkova, Š. Petruša, Šoltésovej, Záhradná, Štúrova 2, 4, SNP 76, 80, 84, 86, 88, 138, Jesenského 1, 2, 3, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/A, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.

Volebný okrsok č. 3 – volebná miestnosť Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2: Hviezdoslavova 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, A. Kmeťa 13, 15, Š. Moysesa 6, 8.

Volebný okrsok č. 4 – volebná miestnosť Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2: A. Dubčeka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, A. Kmeťa 14, 16, 18, 20, 22, J. Kollára, Cyrila a Metoda, Dukelských hrdinov 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Ul. Š. Moysesa 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47.

Volebný okrsok č. 5 – volebná miestnosť Pohronské osvetové stredisko, Dukelských hrdinov 21: A. Dubčeka 35, 37, 39, 43, 49, 51, A. Kmeťa 19, 21, 23, 25, 27, Š. Moysesa 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Hutníkov, Dukelských hrdinov 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.

Volebný okrsok č. 6 – volebná miestnosť Dom kultúry, Nám. Matice slovenskej 23: A. Dubčeka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, Jiráskova 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, Š. Moysesa 42, 44, Komenského, SNP 89, 91, 93, 95, 97, 101, 105, Nám. Matice slovenskej 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.

Volebný okrsok č. 7 – volebná miestnosť Základná škola, Dr. Janského 2 – I. ZŠ: Dr. Janského 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, J. Hollého, Nám. Matice slovenskej 10, SNP 107, 109, 113, 115, Š. Moysesa 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 79, 81, Š. Moysesa 46 – občania s trvalým pobytom mesto Žiar nad Hronom.

Volebný okrsok č. 8 – volebná miestnosť Základná škola, M. R. Štefánika 17 – II. ZŠ: A. Dubčeka 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Dr. Janského 15, 17, 19, 21, 23, Jiráskova 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, M. R. Štefánika 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, Nám. Matice slovenskej 12, 14, 16, 18, 25, 27, 29, 31, 33, Š. Moysesa 49, 51, 53, 55, 57.

Volebný okrsok č. 9 – volebná miestnosť Základná škola, M. R. Štefánika 17 – II. ZŠ: Dr. Janského 25, 27, 29, 31, M. R. Štefánika 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 25, 27, 29, 31, 33,Sládkovičova 2, 3, 5, 6, 7, 10, 14.

Volebný okrsok č. 10 – volebná miestnosť Súkromná stredná odborná škola technická, Dr. Janského 10: Dr. Janského 4, M. Chrásteka, Sládkovičova 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Svitavská 1, 3, 5, SNP 149.

Volebný okrsok č. 11 – volebná miestnosť Stredoslovenskej energetiky, Svitavská 4: Novomeského, Š. Pártošovej, Rázusova 1, 3, 5, 7, 9, 11, Sládkovičova 34, 36, 38, 40, Tajovského 2, 4, 6, Svitavská 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.

Volebný okrsok č. 12 – volebná miestnosť Základná škola, Jilemnického 2 – IV. ZŠ: Hurbanova 2, 4, 6, 8, Rázusova 2, 4, Tajovského 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Vansovej.

Volebný okrsok č. 13 – volebná miestnosť Základná škola, Jilemnického 2 – IV. ZŠ: Bernolákova, Jilemnického, Hurbanova 1, 3, 5, 7,SNP 139, 141, 143, 145.

Volebný okrsok č. 14 – volebná miestnosť Stavebné bytové družstvo, Pod Donátom 3: A. Štefanku 2, 4, 6, 8, 10, J. Kráľa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 33, 35, Pod Donátom 2, 4, 6, 8, 10, 12, SNP 94, M. Benku 2, 4, 11, Štúrova 1, 3, Jesenského 53, 55, 57, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.

Volebný okrsok č. 15 – volebná miestnosť Stavebné bytové družstvo, Pod Donátom 3: A. Štefanku 1, 3, 5, 7, J. Kráľa 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Jesenského 59, 61, 63, 67, 69, 71, M. Benku 1, 3, 5, 7, 9, Pod Donátom 14, 16, 18, 20, 22, Pod háj.

Volebný okrsok č. 16 – volebná miestnosť Kultúrny dom Šášovské Podhradie: Kutinky, Šášovské Podhradie.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín