Martin Károly Tlačové správy

Toto musíte zažiť! California bar & club otvára už tento piatok

Veľkolepá dvojdňová Open party v California bar & club už tento piatok. Pripravte sa na žúrku v štýle 60-tych rokov, ale zahrať príde aj Dj Aqua.

Ilustračný obrázok k článku Toto musíte zažiť! California bar & club otvára už tento piatok
Foto: Martin Károly

Už tento piatok a sobotu nás čaká otvorenie nového moderného a štýlového Carifornia bar & clubu v Žiari. Na piatok 3. mája je pripravená rock'n'roll party v štýle 60-tych rokov. Zahrať príde kalepla Karpina a skupina Cellmates.

V sobotu, 4. mája si môžete vychutnať party, kde bude hrať Dj Aqua. Hostesky, welcome drinky či iné akcie sú počas Open party samozrejmosťou!

Terasu pokrstí Hafner

Tri týždne po oficiálnom otvorení bude sprístupnená a slávnostne otvorená aj veľká terasa s kapacitou až neuveriteľných 550 ľudí! „Terasu príde pokrstiť známy hip-hopový spevák Tomáš Hafner,“ hovorí jeden z majiteľov nového podniku David Ivan a dodáva, že na otvorení terasy si budete môcť vyskúšať také atrakcie ako rodeo býk či surfimitator.. „ktoré budú zadarmo!“

Nový klub s multižánrovými programami nielen pre mladých, krytá terasa v štýle plážového klubu v Californii, miešané drinky, niekoľko druhov piva, nefajčiarska časť -to všetko nájdete v priestoroch bývalého „Áčka“ už od tohto piatku.

Tak toto v meste ešte nebolo!

Majitelia novej Californie vás pozývajú pozrieť si Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na platne s uhlopriečkou až 4 metre a dvoch TV s uhlopriečkou 128 cm. To však nie je ani zďaleka všetko. Napríklad už na 10. mája je pripravený koncert kapelky Smola a hrušky, 7. júna prídu do Californie Dance Exxtravagansa a 18. októbra Iné Kafe, a to je len stručný výber z nabitého programu California bar & club.

Okrem kvalitnej zábavy ponúkne tento nový podnik aj niečo, čo v našom meste ešte nebolo. „Pred letom chceme spraviť v meste rozvoz alko aj nealko,“ prezrádza plány majiteľ klubu.

Na toto sa môžete tešiť v novom California bar & club:

  • Open party piatok – Cellmates, Karpina / 3.5. 2013 (piatok)
  • Open party sobota – DJ Aqua / 4.5. 2013 (sobota)
  • Whiskyho cestovateľské kino /7.5. 2013 (utorok)
  • Smola a hrušky – Chilly prashock / 10.5. 2013 (piatok)
  • Zoči voči ,ŠHT / 17.5. 2013 (piatok)
  • Rock is back/ 18.5. 2013 (sobota)
  • Otvorenie terasy Hafner – krstenie / 24.maj 2013 (piatok)
  • Billy Hollywood a Grimaso/ 31.5. 2013 (piatok)
  • Dance Exxtravagansa / 7.6. 2013 (piatok)
  • Maturantský súboj škôl 10.5. /14.6. 2013 (piatok)
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM