Tabuľky po víkende na trávnikoch v regióne: Kompletný futbalový prehľad + FOTO a VIDEO!
Posledný augustový futbalový víkend je za nami. I tento týždeň dianie medzi bránkami zamiešalo karty v tabuľkách a Pohronie má rozhodne dôvod na radosť. Pozrite si prehľad výsledkov stretnutí dospelých v regióne.
MUŽI – II. LIGA SK. ZÁPAD
5. kolo
FK Pohronie – FC Spartak Trnava “B” 2:1 (1:0)
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pohronie | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 : 2 | 13 |
2 | FC Nitra | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 : 5 | 10 |
3 | Dunajská Lužná | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 : 8 | 9 |
4 | Slovan Bratislava „B“ | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 : 8 | 9 |
5 | Spartak Trnava „B“ | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 : 3 | 9 |
6 | Šaľa | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 : 8 | 9 |
7 | Nové Mesto nad Váhom | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 : 6 | 7 |
8 | MŠK Žilina „B“ | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 : 6 | 7 |
9 | Borčice | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 : 8 | 6 |
10 | Sereď | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 : 10 | 6 |
11 | Senec | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 : 7 | 2 |
12 | Dukla Banská Bystrica | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 : 13 | 0 |
- Ďalšie výsledky: MŠK Žilina “B” – FC Nitra 1:1, Nové Mesto – Senec 2:2, Borčice – Sereď 3:0, Slovan Bratislava “B” – Šaľa 4:1, Dunajská Lužná – Dukla Banská Bystrica 3:0
III. LIGA STRED
5. kolo
FK Pohronie “B” – FK LAFC Lučenec 2:3 (2:0)
TJ Tatran Krásno nad Kysucou – MFK Nová Baňa 2:0 (0:0)
ŠK Javorník Makov – MFK Žarnovica 5:1 (3:0)
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin | 5 | 5 | 0 | 0 | 18 : 2 | 15 |
2 | Kalinovo | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 : 5 | 12 |
3 | Makov | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 : 8 | 12 |
4 | Kremnička | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 : 3 | 12 |
5 | Podbrezová „B“ | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 : 2 | 10 |
6 | Námestovo | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 : 4 | 9 |
7 | Liptovský Hrádok | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 : 3 | 9 |
8 | Krásno nad Kysucou | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 : 5 | 8 |
9 | Liptovská Štiavnica | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 : 9 | 7 |
10 | Lučenec | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 : 14 | 7 |
11 | Čadca | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 : 7 | 6 |
12 | Nová Baňa | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 : 6 | 4 |
13 | Bytča | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 : 18 | 3 |
14 | Detva | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 : 10 | 1 |
15 | Pohronie „B“ | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 : 21 | 0 |
16 | Žarnovica | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 : 15 | 0 |
- Ďalšie výsledky: Liptovský Hrádok 2:1, Martin – Detva 2:1, Podbrezová “B” – Námestovo 0:0, Kalinovo – Čadca 1:2, Liptovská Štiavnica – Bytča 2:0
V. LIGA SKUPINA C
5. kolo
FK Sokol Braväcovo – TJ Sokol Repište 2:8 (2:4) – foto i video zo stretnutia v galérii!
OŠK Lieskovec – TJ Baník Štiavnické Bane 1:2 (0:1)
ŠK Selce – TJ Lovča 1:3 (1:1)
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štiavnické Bane | 5 | 3 | 2 | 0 | 15 : 7 | 11 |
2 | Hontianske Nemce | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 : 6 | 11 |
3 | Šalková | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 : 5 | 10 |
4 | Brusno – Ondrej | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 : 6 | 10 |
5 | Lovča | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 : 11 | 9 |
6 | Hrochoť | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 : 7 | 9 |
7 | Rakytovce | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 : 10 | 9 |
8 | Repište | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 : 6 | 7 |
9 | Sásová | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 : 12 | 6 |
10 | Lieskovec | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 : 7 | 5 |
11 | Braväcovo | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 : 21 | 4 |
12 | Partizán Čierny Balog | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 : 18 | 3 |
13 | Priechod | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 : 10 | 1 |
14 | Selce | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 : 12 | 1 |
- Ďalšie výsledky: Rakytovce – Brusno-Ondrej 4:0, Hrochoť – Šalková 2:1, Sásová – Priechod 3:0, Partizán Čierny Balog – Hontianske Nemce 2:3
Muži – Oblastné majstrovstvá
5. kolo
FK FILJO Ladomerská Vieska – ŠK Slaská 1:0 (1:0)
FK Sitno Banská Štiavnica – OŠK Lutila 1:4 (1:2)
MFK Žarnovica “B” – TJ Partizán Veľká Lehota 3:0 (2:0)
TJ Sokol Tekovská Breznica – OŠK Brehy 4:2 (1:2)
ŠKF Kremnica – TJ Inter Horná Ves 0:3 (0:0)
ŠK Voznica – OŠK Hodruša-Hámre 0:6 (0:3)
TJ Tatran Bzenica – TJ PS Hliník nad Hronom 1:2 (0:1)
MUŽI – II. TRIEDA SEVER
5. kolo
OŠK Stará Kremnička – FK Pohronie “C” 2:4 (1:1)
TJ Sokol Trnavá Hora – TJ Olympic Ihráč 3:2 (3:2)
TJ Družstevník Pitelová – TJ Kremnické Bane 3:0 (1:0)
TJ Hronská Dúbrava – TJ Družstevník Janova Lehota 3:2 (2:1)
TJ Bučina Šášovské Podhradie – ŠK Jastrabá 2:2 (1:2)
MUŽI – II. TRIEDA JUH
Stretnutie 3. kola:
TJ Štart Prenčov – ŠK Hornský Beňadik 0:3 kontumačne
Stretnutie 4. kola:
TJ Ostrý Grúň – FK Malá Lehota 0:3 3:0 obojstranná kontumácia
5. kolo:
TJ Slovan ČSŠK Sklené Teplice – ŠK Hronský Beňadik 2:0 (1:0)
FK Vyhne – TJ Štart Prenčov 2:0 (1:0)
Partizán Prochot – MFK Nová Baňa “B” 1:2 (0:1)
FK Malá Lehota – ŠK Lesy Banská Belá 2:3 (2:1)
TJ Ostrý Grúň – voľný žreb
Foto: Karol Krist