Barbara Dallosová Správy

Primátor sa na facebooku popýšil novým vzhľadom: Z tohto komentára Žiarčanky Mišky ale pôjdete do kolien:)

Žiarsky primátor Peter Antal sa nedávno na svojom facebooku pochválil zaujímavou kolážou. Tá mala znázorniť, ako sa za niekoľko uplynulých mesiacov dostal do formy. Veľmi trefný komentár hneď pridala jedna čitateľka...

Ilustračný obrázok k článku Primátor sa na facebooku popýšil novým vzhľadom: Z tohto komentára Žiarčanky Mišky ale pôjdete do kolien:)
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

Vynovený primátor

Na facebooku žiarskeho primátora prednedávnom pribudla koláž z dvoch jeho fotiek – jednej súčasnej a jednej spred niekoľkých mesiacov. Na oboch bol usmiaty primátor v košeli a saku, rozdiel by ste ale dlho hľadať nemuseli. Na novšej fotke má primátor údajne o desať kíl menej. ,,V januári som na odporúčanie upravil svoj jedálny lístok. Nejde však o žiadnu drastickú diétu, len zdravý spôsob života. V spojení s behom, bicyklom a fitkom som dosiahol takýto výsedok," vysvetľuje zmenu svojho životného štýlu Antal.

Pohotová čitateľka

Pod primátorovým príspevkom začali pribúdať lajky ako huby po daždi, objavilo sa aj niekoľko komentárov. Michaela Koleničová mala zrejme ešte v živej pamäti predošlého primátora, ktorý počas svojej funkcie tiež zhodil úctyhodný kus svojej hmotnosti. ,,Takúto premenu absolvoval aj predošlý primátor!! Sa zmenil a premenil až zmizol :) Tak inak fandím, páči sa mi to…" zareagovala.

Azda každý Žiarčan pochopí, na čo čitateľka takto úsmevne narážala. Súčasný primátor na originálny komentár hneď odpovedal smajlíkom. Vraj sa na ňom sám zabavil: ,,Beriem to s nadhľadom, bola to vtipná reakcia a vždy je lepšie keď človek berie život s úsmevom," vysvetlil.

Spomínanú fotku aj ostatné komentáre si pozrite TU.

Foto: archív

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM