Ľudovít Havra Futbal

Prehľad víkendového futbalu: TOTO nás čaká, rozpis aj tabuľky strelcov

Pozrite si prehľad a štatistiky futbalových stretnutí dospelých, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať 25 zápasov, v ktorých budú kluby II. ligy, IV. ligy, V. ligy, I. triedy a II. triedy bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.

Ilustračný obrázok k článku Prehľad víkendového futbalu: TOTO nás čaká, rozpis aj tabuľky strelcov
Foto: Karol Krist / Zdroj: Dnes24.sk

II. LIGA

33. kolo – 31. 5. o 17.00 h:

Pohronie (9) – Prešov (3)

Štatistiky ligy:

Najlepší útok: Podbrezová (60 gólov – 1,9 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Podbrezová (16 gólov – 0,5 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Podbrezová (60:16)

Najhorší útok: Liptovský Mikuláš (25 gólov – 0,8 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Trnava B (60 gólov – 1,9 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Dubnica nad Váhom (29:57)

Líder ligy: Podbrezová (79 bodov, skóre 60:16)

Pohronie A:

Skóre: 35:59
Body: 31
Umiestnenie: 9. miesto
Najlepší strelci: M. Páleník (9 gólov)
Posledné 2 zápasy: Liptovský Mikuláš (2:1), Trnava B (2:1)

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. M. Hamuľak Michalovce 25
2. B. Vaščák Podbrezová 13
3. Š. Gerec Podbrezová 12
4. D. Leško Prešov 11
5. D. Azevedo Bardejov 10
  R. Richnák Trnava B 10
  L. Hruška Prešov 10

MAJSTROVSTÁ REGIÓNU STRED

26. kolo – 1. 6. o 17.00 h:

Dolná Tížina (9) – Nová Baňa (8) (sobota)

Makov (1) – Pohronie B (13)

Štatistiky ligy:

Najlepší útok: Makov (55 gólov – 2,1 na zápas)
Najlepšia obrana: Kalinovo (20 gólov – 0,7 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Makov (55:24)

Najhorší útok: Závažná Poruba (25 gólov – 1,0 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Badín (54 gólov – 2,2 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Pohronie B (31:49)

Líder ligy: Makov (58 bodov, skóre 55:24)

Nová Baňa:

Skóre: 29:37
Body: 39
Umiestnenie: 8. miesto
Najlepší strelec: M. Kminiak (9 gólov)
Posledné 2 zápasy: Lučenec (1:3), Čadca (1:0)

Pohronie B:

Skóre: 31:49
Body: 32
Umiestnenie: 13. miesto
Najlepší strelec: J. Dobrota (7 gólov)
Posledné 2 zápasy: Čadca (1:0), Dolná Tížina (2:1)

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. M. Filo Dolná Tížina 23
  P. Husaník Lučenec 23
2. Š. Púchy Brusno 20
3. J. Pešek Bytča 12
  M. Hazucha Kalinovo 12
4. M. Levický Tisovec 10

IV. LIGA JUH

Dohrávka 24. kola – 28. 5. o 17.00 h:

Štiavnické Bane (12) – Poltár (9)

26. kolo – 1. 6. o 17.00 h:

Štiavnické Bane (12) – Hnúšťa (14)

Vinica (5) – Žarnovica (1)

Štatistiky ligy:

Najlepší útok: Fiľakovo (59 gólov – 2,6 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Fiľakovo (19 gólov – 0,8 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Fiľakovo (59:19)

Najhorší útok: Hnúšťa (16 gólov – 0,7 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Hnúšťa (72 gólov – 3,1 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Hnúšťa (16:72)

Líder ligy: Žarnovica (53 bodov, skóre 47:22)

Žarnovica:

Skóre: 47:22
Body: 53
Umiestnenie: 1. miesto
Najlepší strelec: M. Laurov (10 gólov)
Posledné 2 zápasy: Veľký Krtíš (2:1), Štiavnické Bane (4:1)

Štiavnické Bane:

Skóre: 43:45
Body: 23
Umiestnenie: 12. miesto
Najlepší strelci: D. Budinský, M. Lupták (obaja 7 gólov)
Posledné 2 zápasy: Veľký Krtíš (0:0), Žarnovica (1:4)

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. P. Valentýni Málinec 19
2. A. Nemčok Vinica 17
3. Z. Rapi Fiľakovo 15
4. M. Koreň Kováčová 12
5. J. Sabó Veľký Krtíš 11

V. LIGA SKUPINA C

24. kolo – 1. 6. o 17.00 h:

Repište (3) – Hriňová (2)

Štatistiky ligy:

Najlepší útok: Šalková (50 gólov – 2,2 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Šalková (16 gólov – 0,7 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Šalková (50:16)

Najhorší útok: Dudince (16 gólov – 0,7 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Dudince (63 gólov – 2,9 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Dudince (16:63)

Líder ligy: Šalková (50 bodov, skóre 50:16)

Repište:

Skóre: 35:27
Body: 39
Umiestnenie: 3. miesto
Najlepší strelec: P. Ulbrík (18 gólov)
Posledné 2 zápasy: Čierny Balog (4:1), Medzibrod (1:3)

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. M. Purdek Hriňová 20
2. P. ULBRÍK REPIŠTE 18
3. M. Giertl Čierny Balog 17
4. L. Palovič Šalková 15
5. T. Pohorelec Hriňová 14

I. TRIEDA

24. kolo – 1. 6. o 17.00 h:

Janova Lehota (13) – Kremnica (7) (13:30)

Brehy (11) – Župkov (8)

Tekovská Breznica (9) – Rudno nad Hronom (14)

Voznica (4) – Hliník nad Hronom (12)

Slaská (10) – Lovča (1) (sobota)

Veľká Lehota (5) – Lutila (6)

Horná Ves (2) – Hodruša-Hámre (3)

Štatistiky súťaže:

Najlepší útok: Lovča (85 gólov – 3,5 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Hodruša-Hámre (26 gólov – 1,1 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Lovča (85:33)

Najhorší útok: Rudno nad Hronom (22 gólov – 0,9 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Janova Lehota (82 gólov – 3,6 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Rudno nad Hronom (22:84)

Líder tabuľky: Lovča (56 bodov, skóre 85:33)

Pozitívny skokan tabuľky: Lovča (z 2. na 1. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Slaská (z 9. na 10. miesto)

Zápas kola: Horná Ves vs. Hodruša-Hámre

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. A. Širáň Horná Ves 24
  D. Karakačanov Horná Ves 24
2. T. Silný Slaská 23
3. M. Rapčan Lovča 21
4. M. Páleník Lovča 19
5. J. Arvaj Voznica 18

II. TRIEDA SEVER

24. kolo – 1. 6. o 17.00 h:

Pitelová (4) – Jastrabá (5)

Ihráč (6) – Nevoľné (12)

Krahule (8) – Trnavá Hora (9) (9:30)

Kremnické Bane (7) – Šašovské Podhradie (11)

Ladomerská Vieska (2) – Lovčica-Trubín (3) (sobota)

Stará Kremnička (1) – voľno

Hronská Dúbrava (10) – voľno

Štatistiky súťaže:

Najlepší útok: Lovčica-Trubín (72 gólov – 3,6 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Ladomerská Vieska (15 gólov – 0,7 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Stará Kremnička (71:18)

Najhorší útok: Nevoľné (21 gólov – 1,0 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Nevoľné (76 gólov – 3,6 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Nevoľné (21:76)

Líder tabuľky: Stará Kremnička (53 bodov, skóre 71:18)

Pozitívny skokan tabuľky: poradie sa nemenilo
Negatívny skokan tabuľky: poradie sa nemenilo

Zápas kola: Ladomerská Vieska vs. Lovčica-Trubín

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. R. Pobežka Stará Kremnička 22
2. M. Fabian Lovčica-Trubín 16
  J. Janúch Jastrabá 16
3. A. Paučo Pitelová 15
4. J. Mazúr Kremnické Bane 14
5. T. Ponický Pitelová 12

II. TRIEDA JUH

20. kolo – 1. 6. o 17.00 h:

Banská Štiavnica (6) – Sklené Teplice (12) (sobota)

Vyhne (3) – Prenčov (2) (sobota)

Prochot (10) – Bzenica (1)

Banská Belá (7) – Dolná Trnávka (5)

Malá Lehota (9) – Prestavlky (11)

Horné Hámre (4) – Ostrý Grúň (8)

Štatistiky súťaže:

Najlepší útok: Bzenica (94 gólov – 4,9 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Bzenica (17 gólov – 0,9 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Bzenica (94:17)

Najhorší útok: Sklené Teplice (7 gólov – 0,4 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Sklené Teplice (93 gólov – 4,9 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Sklené Teplice (7:93)

Líder tabuľky: Bzenica (50 bodov, skóre 94:17)

Pozitívny skokan tabuľky: Horné Hámre (zo 6. na 4. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Banská Štiavnica (zo 4. na 6. miesto)

Zápas kola: Vyhne vs. Prenčov

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. P. Kopčan Dolná Trnávka 22
2. M. Blahút Prenčov 21
3. M. Demko Bzenica 20
4. M. Čiliak Banská Štiavnica 17
5. M. Zuberník Vyhne 14
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM