PREHĽAD víkendového futbalu:Tieto súboje nás čakajú, priebežné štatistiky klubov regiónu TU!
Pozrite si prehľad a štatistiky futbalových stretnutí dospelých, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať 29 zápasov, v ktorých budú kluby II. ligy západ, III. ligy, V. ligy C, I. triedy a II. triedy bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
II. LIGA ZÁPAD
11. kolo – 5. 10. o 14.30 h:
Pohronie A (8) – Nové Mesto nad Váhom (12)
Štatistiky ligy:
Najlepší útok: Žilina B – 22 gólov (2,2 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Bratislava B a Skalica – 9 gólov (0,9 gólu na
zápas)
Najlepšie skóre: Skalica – 21:9
Najhorší útok: Nové Mesto nad Váhom – 5 gólov (0,5 gólu na
zápas)
Najhoršia obrana: Dubnica nad Váhom – 23 gólov (2,3 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Nové mesto nad Váhom – 5:21
Líder ligy: Žilina B (24 bodov, skóre 22:14)
Pohronie A:
Skóre: 8:13
Body: 10
Umiestnenie: 8. miesto
Najlepší strelec: P. Abrahám (3 góly)
Posledné 2 zápasy: Žilina B (3:0), Skalica (0:2)
Tabuľka strelcov:
# | Meno hráča | Klub | Počet gólov |
---|---|---|---|
1. | M. Paukner | Nitra | 7 |
2. | J. Konnsimbal | Senec | 6 |
Ľ. Ulrich | Skalica | 6 | |
S. Nurkovič | Šaľa | 6 | |
3. | D. Šebesta | Skalica | 5 |
M. Zuziak | Žilina B | 5 |
III. LIGA
Dohrávka 7. kola – 1. 10. o 15.00 h:
Žarnovica (8) – Námestovo (5)
10. kolo – 5. 10. o 14.30 h:
Liptovský Hrádok (10) – Pohronie B (16) (sobota)
Teplička nad Váhom (2) – Nová Baňa (9) (sobota)
Makov (3) – Žarnovica (8)
Štatistiky ligy:
Najlepší útok: Martin – 34 gólov (3,1 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Teplička nad Váhom – 6 gólov (0,7 gólu na
zápas)
Najlepšie skóre: Martin – 34:9
Najhorší útok: Pohronie B – 6 gólov (0,6 gólu na
zápas)
Najhoršia obrana: Liptovský Hrádok – 29 gólov (2,6 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Pohronie B – 6:24
Líder ligy: Martin (24 bodov, skóre 34:9)
Nová Baňa:
Skóre: 19:12
Body: 14
Umiestnenie: 9. miesto
Najlepší strelec: M. Kminiak (7 gólov)
Posledné 2 zápasy: Rakytovce (0:2), Námestovo (5:3)
Pohronie B:
Skóre: 6:24
Body: 7
Umiestnenie: 16. miesto
Najlepší strelec: R. Hudec (2 góly)
Posledné 2 zápasy: Čadca (0:5), Makov (1:1)
Žarnovica:
Skóre: 17:25
Body: 16
Umiestnenie: 8. miesto
Najlepší strelec: P. Mikuška (6 gólov)
Posledné 2 zápasy: Čadca (3:1), Námestovo (0:1)
Tabuľka strelcov:
# | Meno hráča | Klub | Počet gólov |
---|---|---|---|
1. | E. Le Giang | Makov | 14 |
2. | M. Babic | Liptovský Hrádok | 11 |
3. | L. Laksik | Kremnička | 8 |
4. | P. Ďungel | Martin | 7 |
Ľ. Thomka | Martin | 7 | |
O. Gábor | Martin | 7 | |
M. KMINIAK | NOVÁ BAŇA | 7 |
V. LIGA SKUPINA C
10. kolo – 5. 10. o 14.30 h:
Šalková (2) – Voznica (14) (sobota, 19:00)
Štiavnické Bane (9) – Slovenská Ľupča (12)
Repište (6) – Čierny Balog (8)
Štatistiky ligy:
Najlepší útok: Medzibrod – 29 gólov (3,6 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Medzibrod – 5 gólov (0,6 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Medzibrod – 29:5
Najhorší útok: Slovenská Ľupča – 5 gólov (0,6 gólu na
zápas)
Najhoršia obrana: Voznica – 29 gólov (3,6 gólu na
zápas)
Najhoršie skóre: Voznica – 9:29
Líder ligy: Medzibrod (22 bodov, skóre 29:5)
Repište:
Skóre: 14:16
Body: 15
Umiestnenie: 6. miesto
Najlepší strelec: P. Ulbrík (4 góly)
Posledné 2 zápasy: Lieskovec (1:0), Bacúch (3:2)
Štiavnické Bane:
Skóre: 9:23
Body: 10
Umiestnenie: 9. miesto
Najlepší strelec: M. Blaškovič (3 góly)
Posledné 2 zápasy: Lieskovec (0:5), Čierny Balog (1:0)
Voznica:
Skóre: 9:29
Body: 3
Umiestnenie: 14. miesto
Najlepší strelec: J. Arvaj (4 góly)
Posledné 2 zápasy: Badín B (1:7), Priechod (4:1)
Tabuľka strelcov:
# | Meno hráča | Klub | Počet gólov |
---|---|---|---|
1. | J. Záturecký | Pliešovce | 8 |
2. | M. Haviar | Medzibrod | 7 |
3. | T. Klinec | Medzibrod | 6 |
M. Zimnikoval | Šalková | 6 | |
4. | I. Pipich | Medzibrod | 5 |
L. Palovič | Šalková | 5 |
I. TRIEDA
10. kolo – 5. 10. o 14.30 h:
Janova Lehota (14) – Hliník nad Hronom (7) (sobota, 14:00)
Hodruša-Hámre (4) – Lutila (12)
Kremnica (6) – Lovča (10)
Veľká Lehota (8) – Banská Štiavnica (9)
Bzenica (2) – Horná Ves (5)
Brehy (3) – Stará Kremnička (13)
Tekovská Breznica (1) – Slaská (11)
Štatistiky súťaže:
Najlepší útok: Brehy – 27 gólov (3,0 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Tekovská Breznica – 6 gólov (0,7 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Brehy – 27:16
Najhorší útok: Janova Lehota – 9 gólov (1,1 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Stará Kremnička – 31 gólov (3,4 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Janova Lehota – 9:26
Líder tabuľky: Tekovská Breznica (21 bodov, skóre 14:6)
Pozitívny skokan tabuľky: Hliník nad Hronom (z 10. na 7. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Slaská (z 9. na 11. miesto)
Tabuľka strelcov:
# | Meno hráča | Klub | Počet gólov |
---|---|---|---|
1. | M. Polc | Brehy | 8 |
2. | Š. Krčmárik | Hliník nad Hronom | 7 |
3. | D. Karakačanov | Horná Ves | 6 |
A. Širáň | Horná Ves | 6 | |
P. Kocian | Veľká Lehota | 6 | |
M. Rapčan | Lovča | 6 |
II. TRIEDA SEVER
Dohrávka 7. kola – 3. 10. o 16.00 h:
Pitelová (3) – Ladomerská Vieska (2)
10. kolo – 5. 10. o 10.00 h:
Krahule (1) – Pitelová (3) (9:30)
Kopernica (12) – Lovčica-Trubín (4)
Kremnické Bane (7) – Ladomerská Vieska (2)
Nevoľné (9) – Jastrabá (8)
Trnava Hora (5) – Hronská Dúbrava (6)
Ihráč (11) – Šašovské Podhradie (10) (11:00)
Štatistiky súťaže:
Najlepší útok: Krahule – 33 gólov (4,7 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Ladomerská Vieska (6 zápasov bez gólu)
Najlepšie skóre: Krahule – 33:5
Najhorší útok: Kopernica – 3 góly (0,4 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Kopernica – 43 gólov (6,1 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Kopernica – 3:43
Líder tabuľky: Krahule (18 bodov, skóre 33:5)
Pozitívny skokan tabuľky: Jastrabá (z 11. na 8. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Nevoľné (zo 7. na 9. miesto)
Tabuľka strelcov:
# | Meno hráča | Klub | Počet gólov |
---|---|---|---|
1. | D. Brünn | Krahule | 10 |
2. | Z. Bezdeda | Hronská Dúbrava | 8 |
J. Lepšík | Hodruša-Hámre | 8 | |
3. | J. Weiss | Kremnické Bane | 7 |
4. | M. Bílek | Trnava Hora | 6 |
II. TRIEDA JUH
Dohrávka 7. kola – 3. 10. o 16.00 h:
Ostrý Grúň (6) – Dolná Trnávka (7)
10. kolo – 5. 10. o 14.30 h:
Sklené Teplice (12) – Prestavlky (8) (sobota)
Hronský Beňadik (9) – Rudno nad Hronom (12) (10:30)
Malá Lehota (3) – Dolná Trnávka (7)
Banská Belá (4) – Ostrý Grúň (6)
Vyhne (5) – Horné Hámre (1)
Prenčov (2) – Prochot (10)
Štatistiky súťaže:
Najlepší útok: Horné Hámre – 32 gólov (6,4 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Horné Hámre – 2 góly (0,4 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Horné Hámre – 32:2
Najhorší útok: Sklené Teplice – 4 góly (0,6 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Sklené Teplice – 32 gólov (4,6 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Sklené Teplice – 4:32
Líder tabuľky: Horné Hámre (15 bodov, skóre 32:2)
Pozitívny skokan tabuľky: Prenčov (zo 4. na 2. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Malá Lehota (z 1. na 3. miesto)
Tabuľka strelcov:
# | Meno hráča | Klub | Počet gólov |
---|---|---|---|
1. | M. Blahút | Prenčov | 15 |
2. | T. Šmondrk | Horné Hámre | 9 |
3. | S. Lakatoš | Banská Belá | 8 |
4. | S. Truska | Horné Hámre | 7 |
J. Durbák | Banská Belá | 7 | |
5. | R. Blahút | Prenčov | 6 |