Barbara Dallosová Krimi

Policajti hovoria jasnou rečou: Auto mestskej poslankyne niekto podpálil úmyselne

Polícia potvrdila, že auto patriace mestskej poslankyni, ktoré sa pred časom ocitlo v plameňoch, niekto zapálil úmyselne. Poškodenú poslankyňu vraj toto zistenie neprekvapilo...

Ilustračný obrázok k článku Policajti hovoria jasnou rečou: Auto mestskej poslankyne niekto podpálil úmyselne
Zdroj: TASR

Požiar auta novobanskej mestskej poslankyne Viktórii Valachovičovej, ktorý sa stal pred viac ako mesiacom, nebol spôsobený technickou chybou, ale úmyselne. Informáciu potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Andrea Petrovičová.

,,Podľa výsledkov expertízneho konania išlo o úmyselné konanie cudzej osoby," podotkla Petrovičová s tým, že expertíza zároveň vylúčila, že príčinou požiaru bola technická chyba. Prípad je podľa jej slov stále v štádiu vyšetrovania.

Valachovičovej vznikla škoda vo výške 1 350 eur. Poslankyňu zistenie policajného vyšetrovania neprekvapilo. ,,Tušila som to od začiatku. Výsledky pre mňa nie sú nejaké prevratné. Myslím si to isté, čo aj vtedy, keď sa to stalo, že to súvisí s tým, že som poslankyňa a možno toho robím až priveľa," podotkla v reakcii na výsledky vyšetrovania Valachovičová.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM