Barbara Dallosová Futbal Šport Správy

Pohronie má náhradu za Nemca: Klub siahol po ostrieľanom trénerovi, VIDEO

Jánovi Rosinskému je žiarsky futbal blízky a na našom trávniku si prežil svoje. Teraz sa vracia v role nového trénera. Pozrite si jeho slová na videu.

Ilustračný obrázok k článku Pohronie má náhradu za Nemca: Klub siahol po ostrieľanom trénerovi, VIDEO
Zdroj: FK Pohronie

Milan Nemec z osobných a zdravotných dôvodov ešte začiatkom augusta rezignoval na pozíciu hlavného trénera futbalistov FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa. Fortunaligového nováčika zatiaľ viedol Rastislav Urgela s dočasnou pomocou mládežnícky kouč Radoslav Vanko.

Ako najnovšie informuje klub na svojom oficiálnom webe, trénerský post je už obsadený. K Urgelovi pribudol skúsený futbalový kormidelník Ján Rosinský z Nitry.

Rosinský je skúsený športovec, v minulosti hráč, neskôr tréner a trénerský pedagóg. Žiarsky futbal mu pritom nie je cudzí.

,,Ide o jeho návrat na náš štadión, v sezóne 2008 – 2009 viedol mužstvo FK Žiar nad Hronom, ktoré jednoznačne vyhralo jesennú časť III.ligy, no pre odchod sponzorov z dôvodu hospodárskej krízy, muselo byť z finančných dôvodov odhlásené zo súťaže," ozrejmuje Pohronie.

,,Veríme, že mu bude v FK Pohronie dariť a spolu s Rasťom Urgelom vytvoria úspešný tandem, pod ktorého vedením budeme vidieť veľa kvalitných zápasov," dodáva k personálnej zmene klub.

Pozrite si slová novopečeného trénera FK Pohronie vo videu ↓

Zdroj: Facebook

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM