Martin Károly Tlačové správy

Novinka: COOP Jednota v Pod Vrškoch otvorená aj v nedeľu!

COOP JEDNOTA ŽARNOVICA spotrebné družstvo, otvorilo svoju novú predajňu v žiarskych Pod Vrškoch. Po novom bude otvorená aj v nedeľu. 12. mája budú navyše všetky matky obdarené darčekom.

Ilustračný obrázok k článku Novinka: COOP Jednota v Pod Vrškoch otvorená aj v nedeľu!
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

Od januára môžu Žiarčania nakupovať kvalitné potraviny už v siedmych predajniach a využívať tak atraktívne zľavy spotrebného družstva a zákaznícke karty na viacerých miestach. Najnovšie v okresnom meste pribudla nová predajňa Pod Donátom, v žiarskych Pod Vrškoch. Prečítajte si podrobnosti a pozrite fotografie.

Sme radi, že si Žiarčania na naše obchody zvykli, a že v nich radi nakupujú. K vybudovaniu nového obchodu nás viedlo rozhodnutie, že aj naši členovia a zákazníci bývajúci v tejto časti mesta si zaslúžia predajňu, ktorá im bude ponúkať čerstvé potraviny dennej potreby a ďalší doplnkový sortiment, nedeľnými nákupmi sa snažíme ešte viac zvýšiť komfort pre našich zákazníkov,“ hovoria zástupcovia COOP JEDNOTA ŽARNOVICA, spotrebné družstvo (s.d.)

Nové potraviny sú umiestnené na prízemí budovy, na ulici Pod Donátom číslo 5. Predajná plocha zaberá 127 m2. Otvorením novej predajne sa vytvorilo 5 nových pracovných miest.

JEDNOTA rozširuje sieť obchodov v meste
32
Galéria
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM