Barbara Dallosová Rôzne

Nebuďte prekvapení, keď sa vám niekto vrhne do náručia na ulici či v práci: Žiar opäť zaplavia objatia!

Húfy dobrovoľníkov pri príležitosti ďalšieho ročníka Hug day po roku opäť zaplnia mesto. Žiarčanom budú priamo v uliciach zlepšovať deň netradičným a pritom tým najjednoduchším spôsobom. Obyčajným objatím.

Ilustračný obrázok k článku Nebuďte prekvapení, keď sa vám niekto vrhne do náručia na ulici či v práci: Žiar opäť zaplavia objatia!
Zdroj: Dnes24.sk

Minulý rok, takto v júni, mladí dobrovoľníci obdarúvali objatiami nielen v žiarskych uliciach. Nevynechali ani obchody, škôlky, úrady, dokonca vtrhli na zasadnutie mestského zastupiteľstva, kde spôsobili nemalý rozruch. Podľa organizátorov aj objímačov šlo opäť o veľmi úspešný ročník. Napočítali neuveriteľných 5814 objatí!

Termín tohtoročného Hug day je už známy. Objímať sa v Žiari nad Hronom bude vo štvrtok 25. júna. Presne o desiatej ráno sa opäť do ulíc vyberú dobre naladení dobrovoľníci s transparentmi s nápisom ,,Free hug“ a budú rozdávať ľuďom objatia zadarmo. Pôsobivé video plné plné dojemných, vtipných i prekvapivých objatí z minulého roka si pozrite v našom videoarchíve.

Objímačom sa môžete stať aj vy! Organizátori podujatia hľadajú dobrovoľníkov. Pre viac info píšte na: dominika.svecova@ziar.sk

Foto: ilustračné
Video: Ľubomír Sagi Zaťovič, Matej Bios Škoda

Video plné objatí z minulého roka (2014)
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM