Barbara Dallosová Správy

Letné kino v Žiari s novinkami: Ďalšie filmy a zmena miesta!

Prvé filmy pod holým nebom na schodoch pred MsKC si Žiarčania vychutnajú už v týchto dňoch. Novinkou sú augustové produkcie na novom mieste.

Ilustračný obrázok k článku Letné kino v Žiari s novinkami: Ďalšie filmy a zmena miesta!
Zdroj: TASR

Mestské kultúrne centrum (MsKC) v Žiari nad Hronom pripravilo na letné prázdniny pre všetkých milovníkov kinematografie premietanie pod holým nebom. Prvý film, českú komédiu Babovřesky 3, si môžu záujemcovia pozrieť na terase pred kaviarňou v budove MsKC v stredu (6.7.) o 21.00 h.

Vo štvrtok (7.7.) bude letné premietanie pokračovať českou komédiou Hodinový manžel. V stredu 27. júla sa môžu Žiarčania tešiť na komédiu Stratení v Mníchove a vo štvrtok 28. júla na komédiu Celebrity s.r.o. Vstup na všetky predstavenia je zdarma, v prípade nepriaznivého počasia sa bude premietať v kinosále.

Program kina na schodoch sme vám priniesli v článku: Letné kino v Žiari: Filmy, ktoré si vychutnáme pod holým nebom

Premietanie avizuje MsKC aj v auguste, podľa riaditeľky Michaely Pribilincovej však presná skladba filmov ešte nie je určená. V druhý prázdninový mesiac sa letné kino presťahuje na vynovené Námestie Matice slovenskej, kde pribudol v posledných dňoch nový letný pavilón. Naplánované je na dni 15. až 17. augusta.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM