Marcel Mojžiš Rôzne

Krupobitie v Kremnici: Takto sa bál ľadovca pes nášho redaktora VIDEO

V takom počasí neradno ani psa vyhnať z domu! Yoki bol aspoň v aute, no aj tak sa mu to veľmi nepozdávalo :) Pozrite, ako na búrku s krupobitím reagoval malý Yorkshire.

Ilustračný obrázok k článku Krupobitie v Kremnici: Takto sa bál ľadovca pes nášho redaktora VIDEO
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

Silná búrka spojená s krupobitím sa prehnala mestom dnes popoludní. Pozrite viac TU: AUTENTICKÉ ZÁBERY z Kremnice: Mesto zasiahlo krupobitie! Svoje o tom vedia aj štvornohí miláčikovia. Pred búrkou mal poriadny rešpekt aj malý psík Yoki, ktorý je našej redakcii obzvlášť blízky.

Práve som kvôli veľkej prietrži musel ísť pre malú autom,“ hovorí Martin Károly, šéfredaktor portálu Žiar 24 a majiteľ ustráchaného Yokiho. „V aute, poniže Dolnej ulice v Kremnici sme čakali, kým manželka nakúpi. Yoki, náš malý Yorkshire bol celý bez seba,“ hovorí ďalej Károly. Ten nevedel, čo v danej chvíli skôr robiť: nakrúcať padajúci ľadovec, alebo tíšiť vlastného psa. Podľa Martina, Yokimu neprekáža silvestrovský ohňostroj, no dážď veru nemusí. Ešte horšie je to s krúpami.

Yoki je ustráchaný zo všetkého. Bojí sa aj mačiek, no inak, v bezpečí domova, je veľký kľuďas. Väčšinou spí,“ hovorí s láskou o malom členovi rodiny Martin. Podľa neho teda nie je jasné, či sa bál viac krupobitia alebo dotieravých stieračov. Veď posúďte sami vo videu.

Yoki sa bojí...
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM