Barbara Dallosová Krimi

Kremnickí policajti riešili neobvyklý prípad: Muž (46) prišiel o vodičák, hoci ani nešoféroval

Policajti sa zaoberali netypickým prípadom. Podgurážený muž síce nešoféroval, aj tak ale zostal bez vodičáku a má problém.

Ilustračný obrázok k článku Kremnickí policajti riešili neobvyklý prípad: Muž (46) prišiel o vodičák, hoci ani nešoféroval
Zdroj: TASR

Mal ísť príkladom mladému vodičovi, razom ale prišiel o vodičák… Takto komentuje krajská polícia prípad, ktorý riešili policajti Obvodného oddelenia v Kremnici.

,,Počas nočnej služby zastavili vozidlo, ktoré viedol 17-ročný vodič. Vo vozidle sa nachádzala aj zodpovedná osoba, ktorá spĺňala všetky náležitosti. Nič by na tom nebolo zvláštne, až do momentu, kedy boli obaja podrobení dychovej skúške. U mladého vodiča bola dychová skúška negatívna, ale 46-ročný dohliadajúci spolujazdec nafúkal až 2,65 promile," konkretizuje polícia.

Hoci podgurážený muž nešoféroval, hneď prišiel o vodičský preukaz a za svoje konanie bude musieť niesť ďalšie následky. ,,Ukázal aspoň mladému vodičovi, že alkohol za volant nepatrí a verme, že to bude pre neho najlepším ponaučením," dodáva k prípadu polícia.

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte Facebook Dnes24.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM