KOMPLETNÝ PREHĽAD: Aktuálne futbalové výsledky v regióne
Pozrite si výsledky a tabuľky regionálnych futbalových súťaží: III. LIGA VÝCHOD, Majstrovstvá regiónu stred, IV. LIGA JUH, V. LIGA SKUPINA C, I. TRIEDA., II TRIEDA.
III. LIGA VÝCHOD
29. kolo
Pohronie A – Slavoj Trebišov 1:3 (1:1)
Góly: Matuškovič – Babulák, Kotlák 2×
Tabuľka po 29. kole:
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa | 29 | 19 | 3 | 7 | 49:22 | 60 |
2 | FK Poprad | 29 | 15 | 3 | 11 | 38:29 | 48 |
3 | MŠK Námestovo | 29 | 12 | 7 | 10 | 41:32 | 43 |
4 | SLAVOJ Trebišov | 29 | 12 | 6 | 11 | 51:46 | 42 |
5 | FK Dukla Banská Bystrica B | 29 | 11 | 9 | 9 | 30:26 | 42 |
6 | MFK Košice B | 28 | 12 | 6 | 10 | 46:48 | 42 |
7 | ŠK Odeva Lipany | 29 | 11 | 8 | 10 | 36:31 | 41 |
8 | FC Lokomotíva Košice | 28 | 10 | 11 | 7 | 33:28 | 41 |
9 | ŠK FUTURA | 29 | 11 | 6 | 12 | 41:38 | 39 |
10 | FK Bodva Moldava nad Bodvou B | 28 | 11 | 6 | 11 | 27:29 | 39 |
11 | MFK Vranov nad Topľou | 29 | 10 | 8 | 11 | 39:36 | 38 |
12 | MŠK Fomat Martin | 29 | 11 | 5 | 13 | 40:49 | 38 |
13 | TJ ŠK Kremnička | 29 | 10 | 7 | 12 | 40:46 | 37 |
14 | FK Spišská Nová Ves | 29 | 9 | 5 | 15 | 37:46 | 32 |
15 | 1. FC Tatran Prešov B | 28 | 9 | 5 | 14 | 35:49 | 32 |
16 | FK LAFC Lučenec | 29 | 9 | 1 | 19 | 25:53 | 28 |
Ďalšie výsledky: ŠK FUTURA – Lipany (2:0), MFK Košice – Lok. Košice (1:2), Dukla B. Bystrica – Poprad (0:1), Lučenec – ŠK Kremnička (0:2), Moldava n. Bodvou – Tatran Prešov (1:1), Vranou n. Topľou – Spišská N. Ves (1:0), Námestovo – Martin (1:0)
MAJSTROVSTVÁ REGIÓNU STRED
Dohrávka 16. kola
Pohronie B – Liptovská Štiavnica 2:0 (0:0)
Góly: Dobrota, Líška
Nová Baňa – Krásno nad Kysucou 5:1 (2:0)
Góly: Švec 2×, Jenes, Rudzan, Uličný – Tomčala T.
Banská Štiavnica – Žilina B 0:6 (0:3)
Góly: Jasenovský 2×, Hrbek, Chupáč, Švikruha 2×
27. kolo
Pohronie B – Lokomotíva Zvolen 4:1 (1:1)
Góly: Matuškovič, Líška 2×, Hudec – Huďan
Nová Baňa – Bytča 2:0 (0:0)
Góly: Marek 2×
Banská Štiavnica – Liptovská Štiavnica 0:2 (0:1)
Góly: Hlaváč, Mahút
Tabuľka po 27. kole (vrátane dohrávky 16. kola):
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MŠK Žilina B | 27 | 23 | 1 | 3 | 93:15 | 70 |
2 | Baník Kalinovo | 27 | 17 | 6 | 4 | 54:22 | 57 |
3 | FK Čadca | 28 | 15 | 7 | 6 | 46:29 | 52 |
4 | FK 34 Brusno – Ondrej | 28 | 13 | 8 | 7 | 53:30 | 47 |
5 | Fatran Dolná Tižina | 27 | 12 | 9 | 6 | 41:33 | 45 |
6 | Tatran Krásno nad Kysucou | 28 | 12 | 6 | 10 | 43:36 | 42 |
7 | MFK Nová Baňa | 28 | 11 | 8 | 9 | 52:43 | 41 |
8 | ŠK Závažná Poruba | 28 | 12 | 5 | 11 | 40:42 | 41 |
9 | Družstevník Liptovská Štiavnica | 28 | 11 | 4 | 13 | 46:38 | 37 |
10 | KINEX Bytča | 28 | 11 | 2 | 15 | 38:54 | 35 |
11 | MFK Banská Bystrica | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:54 | 35 |
12 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 28 | 7 | 7 | 14 | 30:51 | 28 |
13 | CSM Tisovec | 27 | 8 | 3 | 16 | 32:49 | 27 |
14 | FK Pohronie Žiar n. Hr. / D. Ždaňa B | 28 | 8 | 3 | 17 | 31:57 | 27 |
15 | Sitno Banská Štiavnica | 26 | 8 | 2 | 16 | 41:61 | 26 |
16 | MFK Lokomotíva Zvolen | 28 | 4 | 2 | 22 | 16:79 | 14 |
Ďalšie výsledky:
Dohrávka 16. kola: Lok. Zvolen – K. N. Mesto (2:1), D. Tížina – Z.
Poruba (1:1), MFK B. Bystrica – Bytča (4:1), Čadca – Brusno (1:1)
27. kolo: Čadca – MFK B. Bystrica (6:0), Žilina B – Krásno n. Kysucou (7:0), D. Tížina – K. N. Mesto (1:2), Tisovec – Brusno (3:1), Kalinovo – Z. Poruba (5:0)
IV. LIGA JUH
25. kolo
Revúca – Štiavnické Bane 2:2 (1:2)
Góly: Švec, Wollinger – Šimon 2×
Žarnovica – Poltár 2:0 (1:0)
Góly: Laurov, Mikuška
Tabuľka po 25. kole:
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠK Badín | 24 | 16 | 8 | 0 | 66:18 | 56 |
2 | FTC Fiľakovo | 24 | 14 | 2 | 8 | 50:37 | 44 |
3 | MFK Žarnovica | 24 | 13 | 3 | 8 | 54:28 | 42 |
4 | Družstevník Tachty | 24 | 12 | 4 | 8 | 65:33 | 40 |
5 | SKLOTATRAN Poltár | 23 | 11 | 6 | 6 | 36:30 | 39 |
6 | Jednota Málinec | 24 | 11 | 2 | 11 | 46:48 | 35 |
7 | Baník Štiavnické Bane | 24 | 9 | 5 | 10 | 36:37 | 32 |
8 | MFK Revúca | 24 | 8 | 6 | 10 | 21:45 | 30 |
9 | FC Slovan Divín | 24 | 8 | 3 | 13 | 43:64 | 27 |
10 | Prameň Kováčová | 23 | 7 | 5 | 11 | 36:47 | 26 |
11 | JUPIE Banská Bystrica – Podlavice | 23 | 8 | 2 | 13 | 27:44 | 26 |
12 | Baník Veľký Krtíš | 24 | 8 | 2 | 14 | 31:49 | 26 |
13 | ŠK PARTIZÁN Čierny Balog | 23 | 8 | 1 | 14 | 35:42 | 25 |
14 | FK Jesenské | 24 | 7 | 3 | 14 | 33:57 | 24 |
Ďalšie výsledky: Fiľakovo – Kováčová (5:3), Jesenské – JUPIE BB (2:1), Č. Balog – Badín (1:2), Málinec – Divín (3:1), Tachty – V. Krtíš (6:0)
V. LIGA SKUPINA C
25. kolo
Hliník nad Hronom – Selce 3:1 (0:0)
Góly: Mališ (11 m), Fehérpataky, Gallo (11 m) – Čief
Veľká Lehota – Krupina 0:4 (0:1)
Góly: Hudec, Selecký 2×, Strhársky
Tabuľka po 25. kole:
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MFK Detva | 24 | 17 | 4 | 3 | 56:17 | 55 |
2 | Tatran VLM Pliešovce | 24 | 15 | 4 | 5 | 45:23 | 49 |
3 | Sokol Medzibrod | 24 | 15 | 2 | 7 | 68:36 | 47 |
4 | ŠK Hrochoť | 23 | 11 | 6 | 6 | 49:32 | 39 |
5 | MFK Strojár Krupina | 23 | 11 | 6 | 6 | 38:25 | 39 |
6 | ŠK Sásová | 24 | 10 | 6 | 8 | 42:43 | 36 |
7 | OFK 1950 Priechod | 23 | 11 | 3 | 9 | 41:33 | 36 |
8 | OFK Slovenská Ľupča | 24 | 10 | 5 | 9 | 30:33 | 35 |
9 | FK Šalková | 23 | 10 | 3 | 10 | 42:38 | 33 |
10 | Slovan Dudince | 24 | 8 | 6 | 10 | 36:46 | 30 |
11 | ŠK Selce | 24 | 7 | 3 | 14 | 54:56 | 24 |
12 | PS Hliník nad Hronom | 24 | 6 | 1 | 17 | 25:68 | 19 |
13 | FK 1928 Jasenie | 24 | 3 | 8 | 13 | 23:53 | 17 |
14 | TJ Partizán Veľká Lehota | 24 | 2 | 3 | 19 | 21:67 | 9 |
Ďalšie výsledky: Detva – Šálková (1:1), S. Ľupča – Hrochoť (1:3), Jasenie – Pliešovce (0:1), Priechod – Medzibrod (1:0), Dudince – Sásová (1:2)
I. TRIEDA
Dohrávka 18. kola
Hodruša-Hámre – Kremnica 3:1 (1:0)
Góly: Baláž, Frim, Káčer – Hric
25 . kolo
Stará Kremnička – Bzenica 2:3 (1:2)
Góly: Gulička, Paller (11 m) – Demko 2×, Zliechovec
Horná Ves – Hodruša-Hámre 6:2 (3:1)
Góly: Marianik 2×, Kubík, Širáň A. 2×, Mecele – Búry, Frim
(11 m)
Voznica – Repište 2:3 (1:1)
Góly: Nemec 2× – Kmeť E., Urblík Ľ., Hurta
Lutila – Rudno nad Hronom 2:0 (0:0)
Góly: Mokroš, Kanina
Lovča – Brehy 3:3 (1:2)
Góly: Páleník 2×, Beňo – Vozár P., Vozár Š., Mánik
Župkov – Kremnica 2:3 (1:1)
Góly: Hric A., Hric M. – Chladný 3×
Lovčica-Trubín – Slaská 1:2 (0:0)
Góly: Vrtík – Hric, Topolán
Tabuľka po 25. kole (vrátane dohrávky 18. kola):
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | (1) | Repište | 25 | 20 | 4 | 1 | 77:26 | 64 |
2. | (2) | Horná Ves | 25 | 15 | 9 | 1 | 74:18 | 54 |
3. | (3) | Lutila | 25 | 13 | 3 | 9 | 46:51 | 42 |
4. | (6) | Slaská | 25 | 12 | 4 | 9 | 33:33 | 40 |
5. | (4) | Hodruša-Hámre | 25 | 10 | 9 | 6 | 65:39 | 39 |
6. | (9) | Kremnica | 25 | 12 | 3 | 10 | 58:38 | 39 |
7. | (5) | Lovča | 25 | 11 | 4 | 10 | 59:49 | 37 |
8. | (7) | Voznica | 25 | 9 | 6 | 10 | 38:44 | 33 |
9. | (8) | Župkov | 25 | 7 | 10 | 8 | 47:59 | 31 |
10. | (11) | Brehy | 25 | 7 | 9 | 9 | 51:51 | 30 |
11. | (10) | Rudno nad Hronom | 25 | 7 | 3 | 15 | 28:52 | 24 |
12. | (14) | Lovčica-Trubín | 25 | 4 | 9 | 12 | 32:57 | 21 |
13. | (13) | St. Kremnička | 25 | 4 | 4 | 17 | 30:75 | 16 |
14. | (12) | Bzenica | 25 | 3 | 5 | 17 | 28:74 | 14 |
II. TRIEDA JUH
Dohrávka 12. kola
Vyhne – Ladomerská Vieska 4:1 (4:0)
Góly: Babic 2×, Vanko, Kašiar – Šouc
Prestavlky – Tekovská Breznica 0:7 (0:3)
Góly: Lauko 2×, Daniš, Kiš, Galbavý, Kasan, Mikuška
Dolná Trnávka – Prenčov 7:3 (2:2)
Góly: Struhár M. 3×, Kopčan 2×, Dodok, Boška Ra. – Blahút M. 2×,
Beňovic Š.
Domáci si záver sezóny na ihrisku užili, keď Prenčovu nastrieľali 7 pekných gólov a Maroš Struhár si pripísal ďalší hat-trik. Prvý polčas bol do 40-tej minúty v réžii domácich keď viedli 2:0, lenže záver polčasu patril hosťom, ktorí v poslednej päťminútovke dokázali stav zápasu vyrovnať. Po prestávke však domáci ukázali svoju silu a svojím divákom sa odvďačili pekným kombinačným futbalom s 5-imi gólmi v súperovej sieti. Za bojovnosť v celom zápase patrí domácim hráčom veľké poďakovanie.
Banská Štiavnica B – Ostrý Grúň – prerušené za stavu 0:1 pre prietrž mračien (pravdepodobný termín dohrávky – 22. júna)
Tabuľka po dohrávke 12. kola:
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | (1) | T. Breznica | 17 | 15 | 0 | 2 | 56:22 | 45 |
2. | (3) | Vyhne | 17 | 9 | 3 | 5 | 45:32 | 30 |
3. | (2) | H. Hámre | 17 | 10 | 0 | 7 | 23:24 | 30 |
4. | (5) | D. Trnávka | 18 | 9 | 2 | 7 | 56:37 | 29 |
5. | (8) | B. Belá | 17 | 8 | 2 | 7 | 41:27 | 26 |
6. | (7) | O. Grúň | 16 | 7 | 1 | 8 | 33:45 | 22 |
7. | (4) | Prenčov | 17 | 6 | 2 | 9 | 39:43 | 20 |
8. | (9) | Ban. Štiavnica | 16 | 5 | 3 | 8 | 25:34 | 18 |
9. | (6) | L. Vieska | 18 | 6 | 0 | 12 | 29:46 | 18 |
10. | (10) | Prestavlky | 17 | 3 | 1 | 13 | 25:62 | 10 |
II. TRIEDA SEVER
Dohrávka 12. kola
Šašovské Podhradie – Kremnické Bane 2:2 (1:2)
Góly: Pavlove, Danko – Majda, Sekereš
Piteľová – Kopernica 5:1 (3:0)
Góly: Paučo 3×, Sklenka, Kubík – Zoban
Ihráč – Nevoľné 4:1 (1:1)
Góly: Henžel J., Henžel R., Matuška, Gajdoš – Burín
Trnava Hora – Jastrabá 1:0 (0:0)
Góly: Ivan
Janova Lehota – Hronská Dúbrava 5:2 (2:1)
Góly: Bugár 2×, Karásek D. ml., Šipkovský 2× – Bezdeda 2×
Tabuľka po dohrávke 12. kola:
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | (1) | J. Lehota | 20 | 16 | 4 | 0 | 85:19 | 52 |
2. | (2) | Ihráč | 19 | 12 | 2 | 5 | 56:31 | 38 |
3. | (3) | Piteľová | 19 | 10 | 5 | 4 | 46:36 | 35 |
4. | (5) | Tr. Hora | 19 | 10 | 5 | 4 | 42:38 | 35 |
5. | (6) | Krahule | 19 | 8 | 4 | 7 | 46:34 | 28 |
6. | (4) | Jastrabá | 19 | 8 | 4 | 7 | 32:33 | 28 |
7. | (8) | Šaš. Podhradie | 20 | 5 | 7 | 8 | 36:40 | 22 |
8. | (7) | Kr. Bane | 19 | 5 | 5 | 9 | 29:33 | 20 |
9. | (9) | Hr. Dúbrava | 19 | 4 | 4 | 11 | 33:65 | 16 |
10. | (10) | Kopernica | 20 | 3 | 3 | 14 | 29:67 | 12 |
11. | (11) | Nevoľné | 19 | 3 | 1 | 15 | 18:56 | 10 |
Poznámka: Číselný údaj v zátvorke v jednotlivých tabuľkách predstavuje umiestnenie klubu pred začiatkom jarnej časti sezóny.