Barbara Dallosová Krimi

Ak ste niekde videli Nikolku (12), volajte žiarskym policajtom! FOTO vnútri

Muži zákona prosia o pomoc pri pátraní. Podľa policajných informácií dievča odišlo z domu podvečer, odvtedy sa po ňom zľahla zem.

Ilustračný obrázok k článku Ak ste niekde videli Nikolku (12), volajte žiarskym policajtom! FOTO vnútri
Zdroj: TASR

Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, polícia v Žiari nad Hronom sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej 12-ročnej Nikole z Hliníka nad Hronom.

,,Menovaná odišla 8. 4. v čase o 17.00 hodine z mesta trvalého bydliska, nepovedala kam ide a od uvedenej doby nepodala o sebe príbuzným žiadnu správu a nie je známe kde sa v súčasnej dobe nachádza. Menovaná bola nezvestná minulosti už viac krát, naposledy vo februári 2016, kde sa v tom čase pohybovala v Leviciach a okolí," uviedla Faltániová.

O tom, ako sa dievča naposledy našlo, sme písali TU.

Podľa policajných informácií je nezvestné dievča 160 až 165 cm vysoké štíhlej postavy, má dlhé hnedé vlasy a zelené oči. Oblečené mala mať modré roztrhané rifle, čiernu mikinu a obuté bledohnedé topánky nad členky.

,,Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej dievčine oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158," vyzvala hovorkyňa.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM