Barbara Dallosová Krimi

Drogová razia v Dolnej Ždani: V rukách polície skončili traja ľudia, FOTO

Kriminalisti vyrážali do obce pri Žiari nad Hronom, kde mali podozrenie na drogy. To sa nakoniec potrvrdilo a zadržali jednu ženu a dvoch mužov.

Ilustračný obrázok k článku Drogová razia v Dolnej Ždani: V rukách polície skončili traja ľudia, FOTO
5
Galéria

Žiarski kriminalisti zasahovali v obci Dolná Ždáňa, kde mali podozrenie z drogovej trestnej činnosti. O prípade informuje krajská polícia na svojom oficiálnom facebooku.

,,V tejto súvislosti zaistili podozrivé látky, ktoré boli zaslané špecialistom na expertízne skúmanie. Kriminalisticko-expertízny ústav v Slovenskej Ľupči podozrenia polície potvrdil. Ukázalo sa, že zaistenými látkami boli drogy, ktorých prechovávanie zákon zakazuje. Išlo o marihuanu a tiež pervitín," konkretizujú policajti s tým, že v prípade boli zadržaní dvaja muži a jedna žena, ktorí už čelia obvineniu z drogovej trestnej činnosti.

Ako dodávajú policajti, v prípade v súčasnosti prebiehajú procesné úkony.

Nejde o prvý podobný prípad za uplynule obdobie. Len nedávno sme vás informovali o akcii na vodičov, pri ktorej žiarski policajti chytili až šesť vodičov pod vplyvom drog.

,,Vyzerá to tak, že žiarskym kriminalistom sa za posledné obdobie darí „čistiť“ svoj okres od drogovej trestnej činnosti. Hovoria o tom ich úspešné akcie, ktorých za ostatné mesiace nie je málo," dodáva po poslednej akcii polícia.

Policajné zábery zo zásahu v Dolnej Ždani
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM