Barbara Dallosová Správy Správy

Cestujete vlakom? Na týchto tratiach v regióne budú výluky!

Železnice v týchto dňoch opravujú úseky tratí v našom regióne, niektoré vlaky čakajú výluky. Ak cestujete vlakom, pozrite, či sa to netýka aj vašich spojov.

Ilustračný obrázok k článku Cestujete vlakom? Na týchto tratiach v regióne budú výluky!
Zdroj: Dnes24.sk

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) realizujú v týchto dňoch opravy v úsekoch tratí Nová Baňa – Hronský Beňadik a Hronský Beňadik – Kozárovce. Práce by podľa hovorkyne železníc Ivany Kaprálikovej mali trvať do piatka 18. marca. Pre cestujúcich je počas prác zabezpečená náhradná autobusová doprava.

,,V úseku Nová Baňa – Hronský Beňadik v čase od 8.20 do 13.00 h sa vykonávajú práce za účelom súvislej výmeny podvalov," priblížila Kapráliková s tým, že na trati Nová Baňa – Kozárovce sú vlaky počas prác odrieknuté a nahradené autobusovou dopravou. V úseku Hronský Beňadik – Kozárovce v čase od 8.10 do 13.10 h sa vykonávajú práce spojené so súvislou výmenou koľajníc a zvarením do bezstykovej koľaje.

V čase prác je medzi Novou Baňou a Hronským Beňadikom na jednom priecestí vypnuté priecestné zabezpečovacie zariadenie, nahradené dohľadom zo strany ŽSR. ,,Prosíme preto vodičov o zvýšenú pozornosť pri prejazde týmto úsekom," dodala Kapráliková.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM