Martin Károly Tlačové správy

Aktuálna ponuka obrazom: Tieto domy sa predávajú v malebnej Kremnici

Renomovaná žiarska realitná kancelária REALITY-SERVICE ponúka na predaj aj rodinné domy. Ponúkané nehnuteľnosti môžu slúžiť aj ako penzióny. Pozrite si videá.

Ilustračný obrázok k článku Aktuálna ponuka obrazom: Tieto domy sa predávajú v malebnej Kremnici
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

Rodinný dom v Kremnici

Rodinný dom s možnosťou využitia na trvalé bývanie alebo na rekreačné účely ako penzión sa nachádza v tichom prostredí mesta Kremnica, v smere k lyžiarskym strediskám Skalka a Krahule, na pozemku o výmere 410 m2. Dom má tri izby, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, kúpeľňu s vaňou a WC, samostatný sprchovací kút a ďalšie oddelené WC. V kuchyni je nová kuchynská linka, chladnička s mrazničkou, sporák, mikrovlnná rúra. V rámci rekonštrukcie boli osadené nové eurookná, vonkajšie rolety a okrasné mreže. Dom je k dispozícii ihneď. Dom sa predáva s kompletným zariadením pre 11 osôb (elektronika, práčka, kuchynské vybavenie, periny, obliečky, záhradný nábytok…).
Cena rodinného domu v Kremnici je 63.000 EUR

Rodinný dom – Apartmány Kremnica

Rodinný dom v Kremnici sa nachádza na ulici Rumunskej Armády, pod vrchom Kalvária na pozemku o výmere 2594 m2. Ide o spojenie starého domu s novostavbou určenou na apartmánové bývanie. Starý dom s plastovými oknami je v pôvodnom stave. Dom má 4 izby a 1 kuchyňu s príslušenstvom. Strecha a fasáda sú pôvodné, dom nie je zateplený. Nový dom s plastovými oknami a podlahovým kúrením má na prízemí 2 izby a kuchyňu s príslušenstvom, nedokončené podkrovie s podlahovým kúrením má 7 miestností. Strecha a fasáda sú nové, nový dom je zateplený. Súčasťou novej časti je malá terasa. Na pozemku sa nachádza dreváreň-hospodárska budova.
Cena rodinného domu – Apartmány Kremnica je teraz 129.800 EUR

Informácie o týchto a ďalších nehnuteľnostiach nájdete na stránke realitnej kancelárie www.reality-service.sk

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte
Bc. Kvetoslavu Antalovú 0905 602 942
alebo
Ing. Margarétu Matyášovú 0905 909 908
prípade
Kanceláriu 045 673 21 52

Domy-penzióny na predaj- pozrite si VIDEO
2
Galéria
Domy na predaj v Kremnici
10
Galéria
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM