Tlačové správy

Veľký úspech Týždňov 4ky: Predaj SIM kariet Moja 4ka na všetkých zapojených poštách stúpol až 19-násobne

Na vybraných poštách v rôznych regiónoch Slovenska sa už tretí týždeň krúti výherným kolesom a zákazníci 4ky získavajú rôzne benefity a darčeky. Marketingová akcia, ktorú rozbehol štvrtý mobilný operátor, sa stretla s obrovským úspechom. Na niektorých zapojených poštách stúpol predaj až 19-násobne.

Ilustračný obrázok k článku Veľký úspech Týždňov 4ky: Predaj SIM kariet Moja 4ka na všetkých zapojených poštách stúpol až 19-násobne
Zdroj: SWAN Mobile

Novú marketingovú akciu si pochvaľujú ako predstavitelia operátora, tak vedenie Slovenskej pošty.

„Opäť sa potvrdilo, že jednoduchosť a dostupnosť produktu je veľkou výhodou z pohľadu predaja a v spojitosti s najväčšou retailovou obchodnou sieťou, ktorou pobočková sieť Slovenskej pošty je, ide o unikátne spojenie,“ priblížil riaditeľ úseku pobočkovej siete a retailového predaja Slovenskej pošty Jozef Kiss.

Rekordérom v predaji je za prvé dva týždne pobočka Slovenskej pošty Prešov 1, kde každý priehradkový pracovník predal v priemere takmer 18 SIM kariet za týždeň. Okrem Prešova zaznamenali enormný záujem aj na pobočkách v Humennom, Košiciach, Púchove, Poprade a Martine.

„Čo nás mimoriadne teší je, že na zapojených pobočkách Slovenskej pošty sa aj po skončení Týždňa 4ky v danom meste zvýšili predaje o takmer 100 percent v porovnaní s predchádzajúcim obdobím,“ dodáva obchodný a marketingový riaditeľ SWAN Mobile, a. s. Peter Helexa.

Pravidlá súťaže sú jednoduché. Ak si počas Týždňa 4ky na vybranej pošte kúpi zákazník SIM kartu s predplatenou službou Moja 4ka, na výhernom kolese si môže vytočiť niektorú z cien. So 4kou každý vyhráva! Najnižšou cenou je štvoreurový bonus, no v hre sú aj tričká, príslušenstvo pre telefóny ako reproduktory, slúchadlá, handričky na mobil, držiaky na smartfóny, ale aj rôzne darčeky a zľavy pre zákazníkov od sesterskej spoločnosti SWAN, a. s.

Okrem toho každý, kto si kúpi SIM kartu Moja 4ka alebo na seba nechá svoje kontaktné údaje na žrebovacom kupóne, bude zaradený do žrebovania o desiatky mobilných telefónov značky Lenovo.

Ak zapojené pobočky Slovenskej pošty navštívi aj štvorčlenná rodina alebo štyria priatelia a každý si aktivuje aspoň jednu SIM kartu Moja 4ka, pridá 4ka ku každej ich novej SIM karte ešte aj ďalší bonusový štvoreurový kredit. Navyše, ak zákazníci volajú radi a dlho so 4kou sa nemusia obmedzovať, za volania po 3. minúte v sieti 4ky už neplatia, teda jeden telefonát nevyjde viac ako 12 centov.

4ka a Slovenská pošta mysleli aj na tých, ktorí Týždeň 4ky nestihnú. Po jeho skončení bude na zapojených pobočkách možnosť získať bonusový štvoreurový kredit ku každej novej SIM karte ešte celý nasledujúci týždeň.

V týždni od 23. do 29. mája prebiehajú Týždne 4ky na týchto pobočkách Slovenskej pošty: Brezno 1, Lučenec 1, Rimavský Sobota 1, Michalovce 1, Spišská Nová Ves 1, Levice 1, Nové Zámky 1, Bardejov 1, Svidník 1, Dubnica nad Váhom 1, Nové Mesto nad Váhom 1, Prievidza 1, Hlohovec 1, Sereď 1, Námestovo 1, Žilina 2.

V budúcom týždni sa úspešná marketingová akcia presunie do Veľkého Krtíša, Žiaru nad Hronom, Košíc, Levoče, Trebišova, Nitry, Štúrova, Kežmarku, Sabinova, Vranova nad Topľou, Handlovej, Partizánskeho, Senice, Šale, Liptovského Mikuláša a Žiliny. Týždne 4ky potrvajú až do 3. júla 2016 a celkovo sa do nich zapojí 96 pobočiek Slovenskej pošty.

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy. Zdroj foto: 4ka

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM