Jakub Forgács Správy

Už aj Revúca sa dočkala: Krásy Gemera môžete teraz obdivovať z výšky. FOTO

Od jedinečného Národného parku Muránska planina, cez Stolické vrchy a Revúcku vrchovinu až po údolie Muráňa a Slanej, môžete spoznávať tento kraj aj zhora v novej knižnej publikácii.

Ilustračný obrázok k článku Už aj Revúca sa dočkala: Krásy Gemera môžete teraz obdivovať z výšky. FOTO
2
Galéria
Zdroj: Odd. reg. rozvoja MsÚ Revúca

Letecká spoločnosť a zároveň vydavateľ najväčšej edície kníh s tematikou leteckej fotografie na svete, postupne vytvára v rámci edície kníh „Slovensko z neba“ zaujímavú kolekciu, ktorej konečnou víziou je poskytnúť pohľad „z neba“ na každú jednu z 2927 slovenských obcí. Informovalo o tom Oddelenie regionálneho rozvoja MsÚ Revúca na oficiálnom webe mesta.

„Do kolekcie kníh „z neba“ sa najnovšie pridalo aj naše mesto a jeho okolité mestá a obce, ktorých zákutia si odteraz môžete vychutnať aj z výšky,“ píše Oddelenie regionálneho rozvoja MsÚ Revúca.

Ako sa píše na stránke, vďaka jedinečným záberom dokumentujúcim prírodné a architektonické krásy malebného Gemera, od jedinečného Národného parku Muránska planina, cez Stolické vrchy a Revúcku vrchovinu až po údolie Muráňa a Slanej, môžete spoznávať tento kraj aj zhora v novej knižnej publikácii – Revúca a okolie z neba.

Novú knihu si môžete pozrieť aj na fotkách v priloženej galérii!

Už aj Revúca a okolie patrí do kolekcie „z neba“
2
Galéria
Zdroj: Odd. reg. rozvoja MsÚ Revúca
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM