Marcel Mojžiš Krimi

Šokujúci útok: Maskový muž zmlátil pelendrekom dvojicu z tendra na opravu Krásnej Hôrky

Surový útok na ulici a to rovno za bieleho dňa! Neznámy maskovaný páchateľ napadol úradníčku zo Slovenského národného múzea a tiež ďalšieho muža, ktorý má byť spätý s tendrom na opravu vyhoreného hradu Krásna Hôrka.

Ilustračný obrázok k článku Šokujúci útok: Maskový muž zmlátil pelendrekom dvojicu z tendra na opravu Krásnej Hôrky
Foto: Eva Viestová

Brutálne napadnutie! Na ženu a muža zaútočil neznámy maskovaný páchateľ pelendrekom. Podľa portálu čas.sk napadnutou ženou má vraj byť referentka pre verejné obstarávanie v Slovenskom národnom múzeu (SNM). Druhou osobou, ktorá čelila útoku má podľa spravodajského portálu Nového Času byť muž, ktorý SNM radil v súvislosti s verejným obstarávaním napríklad aj pri rekonštrukcii hradu Krásna Hôrka.

Muži zákona už surový útok, ku ktorému došlo v stredu v Bratislave vyšetrujú a začali trestné stíhanie za ublíženie na zdraví a výtržníctvo. Či napadnutie súvisí s tendrom v súvislosti s opravou vyhoreného hradu Krásna Hôrka, musí vyšetriť polícia. Napadnutý muž mal totiž podľa portálu čas.sk vystupovať aj v iných kauzách a Slovenské národné múzeum akékoľvek prepojenie medzi útokom a verejným obstarávaním odmietlo. „Nie, nepredpokladáme,“ zareagoval na otázku Nového Času hovorca Artur Šturmankin.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM