Eva Viestová Rôzne

Rodinné centrum pre šťastný a spokojný život pripravilo na november kopec zaujímavých akcií

Rodinné centrum pre šťastný a spokojný život Vás srdečne pozýva na tieto novembrové akcie : Besedy na témy Chrípka a prechladnutie, Učenie nemusí byť mučenie, Skôr než potrestáte. Tiež sa na konci mesiaca môžete tešiť na Zimnú burzu detských odevov, obuvi a vecí.

Ilustračný obrázok k článku Rodinné centrum pre šťastný a spokojný život pripravilo na november kopec zaujímavých akcií
Foto: Eva Viestová

Besedy:

CHRÍPKA A PRECHLADNUTIE: termín konania 15.11.2012 o 16­.00 hod.

UČENIE NEMUSÍ BYŤ MUČENIE: 22. 11.2012 o 16­.00 hod.

SKÓR NEŽ POTRESTÁTE: 29.11. 2012 o 16.00 hod. Besedy budú trvať približne 1–1,5 hodiny. V tomto čase nebude fungovať herňa, pretože priestory RC budú upravené na besedu.

ZIMNÁ BURZA DETSKÝCH ODEVOV, OBUVI A VECÍ : 30. 11. 2012 od 16.00 Ak máte doma kopu vecí po svojich deťoch a už neviete kam s nimi… Na burzu môžete doniesť iba nezničené, čisté odevy, obuv a potreby( bez dier, zašívania a iných vád). Veci si doneste maximálne 1 deň pred konaním burzy. Podmienky účasti si dohodneme osobne alebo písomnou či telefonickou formou.

Kontakt : Mgr. Iveta Bendulová 0902 275 085, iva@bendula.sk

Nájdete nás v Mokrej Lúke č.d. 252. Od Revúcej je to prvá odbočka vľavo (ulica s novostavbami), pôjdete rovno až na križovatku a zabočíte vpravo, znova pôjdete rovno a po pár metroch uvidíte na pravej strane zelenosivý dom.

Rodinné centrum pre šťastný a spokojný život je neformálne občianske združenie, ktorého hlavným cieľom je zvýšiť kvalitu života rodín.

Všetky aktivity a program rodinného centra je zameraný na dosiahnutie väčšej spokojnosti so zdravím, sebou samým a vzťahmi v rodine. Rodinné centrum vytvára podmienky na kvalitné prežívanie voľného času rodín a ich jednotlivých členov v rôznom veku. Tým znižuje riziko sociálnej izolácie a škodlivých strereotypov ohrozených členov rodín(napr. mamičiek na materskej „dovolenke“, rodičov s handicapovanými deťmi, seniorov,chronicky chorých ľudí…).

Stačí si vybrať z programovej ponuky

PRE RODINY S MALÝMI DEŤMI: HERŇA: je otvorená v pondelok od 9.00 – 12:00 a v stredu od 16.00 – 18.00 V tomto čase je rodinné centrum k dispozícii hlavne rodičom s malými deťmi (od bábätiek po malých školákov). Vybavenie a aktivity prispôsobíme veku a záujmu konkrétnych detí.

RC je bohato vybavené hračkami. Máme molitanové zostavy, suchý guličkový bazén, trampolínu, detské stolíky s lavičkami pre zdravé sedenie pri tvorení a všetky pomôcky pre tvorivé ručičky. Ďalej bábiky, kočíky, set starostlivosti o bábiky (postieľka, vanička, prebaľovací pultík, detská stolička), hojdacieho koníka, maňušky, odrážadlá, hračky na ťahanie, knižky, kocky, puzzle, stavebnice LEGO…

Na dvore lezeckú stenu, šmýkačky, autíčka, traktor s vlečkou… jednoducho všeličo čo poteší srdiečka dievčat a chlapcov od bábätiek po malých školákov. Je toho veľa, príďte sa pozrieť a milo sa prekvapiť.

Vzájomným stretávaním sa rodín s deťmi prirodzene vznikol Klub rodičov (zdravých a handicapovaných detí) , kde si rodičia navzájom vymieňajú skúsenosti, vzájomne si pomáhajú, povzbudzujú sa a tešia sa z tohto vzácneho obdobia, ktoré trávia spolu so svojimi malými deťmi.

Pitný režim s občerstvením je zabezpečený v centre. Prosím, deťom i sebe doneste papuče. Ako bonus zdarma čaká na deti zdravá pochúťka – misa očistených a nakrájaných domácich jabĺčok.

POZOR ZMENA!!!

Iba v pondelok a stredu v uvedenom čase máte výhodnú cenu 1,50 – euro/ 1 vstup pre 1 rodinu. Aj v iné pracovné dni sa môžete prísť hrať – po telefonickom, e- mailovom dohovore – iba pokiaľ nebude prebiehať v RC iný program a budem sa vám môcť venovať. V tomto čase bude poplatok 2 eurá/1 vstup pre 1 rodinu.

OPATROVATEĽSKÁ SLUŽBA:

Potrebujete si niečo vybaviť na úradoch, ísť k lekárovi, urobiť si väčší nákup… alebo si aspoň chvíľku oddýchnuť a nájsť si čas konečne aj na seba? Nemáte nikoho kto by sa v tom čase postaral o Vaše dieťa?

Zavolajte do rodinného centra a máte po starostiach. Počas 1 – 3 hodín sa Vám postarám o Vaše dieťatko a Vy si spokojne vybavíte všetko čo potrebujete. Pokiaľ budem môcť (nebudem mať iný plánovaný program), tak sa dohodneme. Radšej si túto službu objednajte vopred aspoň 1–2 dni. Cena zostala nezmenená: 1,5 euro/ 1hod./ 1 dieťa
1,3 euro / 1 hod./ 2 a viac detí – súrodencov

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU !!!

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM