Jakub Forgács Krimi

Ondrej z okresu Revúca čelí obvineniu z krádeže. Za čo mu hrozí niekoľkoročná basa?

V prípade dokázania viny si muž z revúckeho okresu poriadne zavarí. Za opakovaný trestný čin môže ísť do väzenia až na tri toky!

Ilustračný obrázok k článku Ondrej z okresu Revúca čelí obvineniu z krádeže. Za čo mu hrozí niekoľkoročná basa?
4
Galéria
Zdroj: TASR

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava II obvinil Ondreja B. (40) z okresu Revúca z trestného činu krádeže, ku ktorému došlo v utorok 14. marca. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Ondreja B. v priebehu posledných 24 mesiacov odsúdil bratislavský okresný súd za majetkovú trestnú činnosť.

„Menovaný v utorok krátko pred 10:00 poškodil plot na tenisových kurtoch na Vrakunskej ulici. Následne vošiel do areálu, odcudzil z neho železný fúrik, s ktorým z miesta aj odišiel. Týmto konaním spôsobil celkovú škodu poškodením, ako aj krádežou približne 55 eur. Menovaný neunikol pozornosti hliadke Policajného zboru, ktorá ho na základe oznámenia spozorovala pohybovať sa s fúrikom na Podunajskej ulici,“ uviedol hovorca.

Polícia ho zadržala a previezla na príslušné policajné oddelenie, kde bol následne umiestnený v cele policajného zaistenia. Hrozí mu trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Foto: ilustračné

Polícia
4
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM