Ľubomíra Karmanová Správy

Nové obchodné centrum už onedlho otvorí svoje brány: Pozrite si už teraz, aké obchody v ňom nájdete

Nové obchodné centrum sa chystá otvoriť svoje brány. Pozrite si vopred, aké konkrétne obchody a značky v ňom nájdete. Otváračka sa chystá vo veľkom štýle!

Ilustračný obrázok k článku Nové obchodné centrum už onedlho otvorí svoje brány: Pozrite si už teraz, aké obchody v ňom nájdete
Zdroj: Dnes24.sk

Novinka, ktorá určite osloví aj nemálo obyvateľov nášho mesta. Už vo štvrtok 26. novembra otvorí svoje brány v neďalekom Lučenci nové obchodné centrum. To návštevníkom na ploche 22 788 m² ponúkne množstvo obchodov, multikino, banky, reštaurácie, kaviarne, či terasu s výhľadom na námestie. Obchodné centrum vyrástlo v centre mesta a dotvára tak kompozíciu rozľahlého Námestia republiky.

Na jednom podzemnom a troch nadzemných podlažiach ponúkne takmer päťdesiatku obchodov. Nebude chýbať obľúbené H&M, predajňa obuvi CCC, Planeo Elektro, EXISport či supermarket Billa s rozlohou takmer tisíc metrov štvorcových. Ponuku dopĺňa food court s kapacitou 100 stravníkov a širokým výberom reštaurácií a kaviarní. Súčasťou lučeneckej Galérie je tiež moderné trojsálové multikino, ktoré bude návštevníkom z blízkeho i ďalekého okolia prinášať najnovšie filmové kúsky.

Galéria Lučenec privíta prvých zákazníkov už tento štvrtok 26. novembra o 15.00 hod. Slávnostné otvorenie spríjemnia vystúpenia Celeste Buckingham, Martina Haricha či skupiny Boyband. Chýbať nebudú ani tanečníci zo skupiny Wanted a celým programom bude sprevádzať obľúbený moderátor Sajfa. „Aj po slávnostnom otvorení sa však naši návštevníci budú mať na čo tešiť. Len na december sme si pripravili niekoľko prekvapení, medzi inými napríklad minikoncert a autogramiádu hip-hopera Suverena či vianočný koncert Katky Koščovej,“ hovorí Lukáš Gibaľa, Centre manager OC Galéria.

Nové obchodné centrum okrem množstva možností trávenia voľného času so sebou prinesie aj ďalšie pozitíva. „Zazelená sa napríklad tiež okolie Galérie, keďže v rámci projektu bolo vysadených viac ako dvadsať stromov, takmer tisícka rastlín a niekoľko stoviek m² trávnatých plôch,“ dodáva Gibaľa.

Foto: OC Galéria

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM