Eva Viestová Samospráva

Kvalitu Základnej školy I.B.Zocha uznali v Európe aj na Slovensku

Európsky certifikát kvality za program eTwinning získala Základná škola I. B. Zocha v októbri minulého roka. Bolo to ocenenie práce našich žiakov i celej našej školy na najvyššej európskej úrovni.

Ilustračný obrázok k článku Kvalitu Základnej školy I.B.Zocha uznali v Európe aj na Slovensku
Foto: Eva Viestová

Naše partnerstvo v projekte Comenius vidia v Národnej agentúre Programu celoživotného vzdelávania v Bratislave ako veľmi dobré a uvádzajú ho ako príklad dobrej praxe.

Štátna školská inšpekcia uviedla ako jedinú zo všetkých školských zariadení v našom okrese a ako jednu z deviatich na celom území Slovenska práve našu základnú školu ako príklad najlepšej praxe škôl (Učiteľské noviny zo dňa 6.12.2012).

Veľmi si vážim aj hodnotenie našich žiakov a ich rodičov. Svoju spokojnosť vyjadrujú aj svojou dôverou zveriť práve nám výchovu a vzdelávanie detí. V porovnaní s minulým školským rokom sa počet žiakov zvýšil.

Našim krédom je vytvoriť školu ako dielňu ľudskosti, hľadania nepoznaného a napĺňania tvorivých myšlienok. Som veľmi hrdá na výsledky, ktoré sme v roku 2012 dosiahli. Chcem sa poďakovať tým, ktorí sa na úspechoch podieľali ale aj tým, ktorí nás podporovali a verili nám.

Aj naďalej nechceme len prežívať, ale rozvíjať sa a zveľaďovať. Prajem všetkým žiakom a ich rodičom, terajším aj bývalým zamestnancom školy, ale aj všetkým priateľom a podporovateľom školy veľa zdravia, spokojnosti a radosti v novom roku 2013.

Mgr. Adriana Kvetková, riaditeľka ZŠ I.B.Zocha v Revúcej

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM