Eva Viestová Futbal

KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky futbalu v regióne

V stredu 8.5. sa hrala dohrávka 13. kola jarnej časti I.triedy Oblastného futbalového zväzu Rim. Sobota a 15. kola IV. a V. ligy Stredoslovenského futbalového zväzu. Pozrite si, ako ako dopadli jednotlivé zápasy...

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky futbalu v regióne
Foto: Eva Viestová

I. trieda OBFZ Rim. Sobota :

 • Jesenské „B“ – FK Ožďany / 0 : 5
 • FK Sirk – FK Veľké Teriakovce / 4 : 1
 • MFK Jelšava – FK Muráň / 0 : 5
 • FK Klenovec – FK Stárňa / 4 : 1
 • FK Revúčka – FK Kráľ / 4 : 2

Komentár k zápasu Revúčky od V. Andraščíka:

 • Revúčka pokračovala v dobrých výsledkoch,keď v piatich jarných zápasoch „stratila“ akurát dva body pri bezgólovej remíze v dohrávke vo Veľkých Teriakovciach a tak si pripísala na jar už 13 bodov. Mužstvo bolo vhodne posilnené pred jarnou časťou o stopera Mikuša a konštruktívneho útočníka Vranku, káder sa vcelku stabilizoval, stúpla konkurencia na jednotlivých postoch a zatiaľ je aj herný prejav na vyššej úrovni ako na jeseň,takže snáď budú chlapci svojimi výkonmi uspokojovať svojich priaznivcov.
 • V dohrávke 13. kola v stredu 8.5.2013 domáci FK Revúčka privítal mužstvo z druhej priečky tabuľky – FK Kráľ. Od začiatku sledovala celkom početná divácka kulisa obojstranne pohľadný futbal, v ktorom mali viac réžiu domáci. Stačila však jedna individuálna chyba na polovici ihriska a hostia sa prekvapujúco dostali do vedenia.
 • Domácimi to trochu otriaslo, ale pustili sa späť do svojej hry a po pár minútach vyrovnával Maximov a ešte pred koncom polčasu po Hutkovom zásahu bolo 2:1. V druhej polovici sa domáci sem-tam akoby začali vytrácať zo stredu poľa a výsledkom bolo vyrovnanie po peknej akcii šikovných útočníkov hostí.
 • Našťastie domáci šli ďalej za svojim cieľom, opäť zobrali iniciatívu na svoje kopačky a napriek vynikajúcemu výkonu hosťujúceho brankára ešte dvakrát rozvlnili sieť Hutkom a Hrachiarom. V obojstranne kvalitnom stretnutí domáci prejavili viac odhodlania za víťazstvom a zaslúžene si pripísali ďalšie tri body do tabuľky a poskočili už na tretiu priečke za vedúcimi Ožďanmi a práve FK Kráľ, na ktorý už strácajú len dva body.

V nasledujúcom stretnutí v nedeľu 12. mája o 16,30 sa FK Revúčka stretne na domácom ihrisku v derby s MFK Jelšava, takže sa môžme tešiť na ďalší kvalitný futbal.

Na foto- hore zľava: Herich,Vranka,Pe­lle,Hrachiar,Iš­tók,Šepík,Dar­mo,Maximov
dolu zľava : Derďák,Mikuš,Szi­ládi,Čatloš,Hut­ka Strihan

IV.liga muži Juh SsFZ :

 • ŠK Badín – MFK Revúca / 9 : 0

V.liga muži sk.D SsFZ:

 • ŠK Vinica – FK obec Lubeník / 6 : 0

POZRITE SI NAŠE FOTO A VIDEO ZO ZÁPASU Z REVÚČKY.

Futbal Revúčka-Kráľ
1
Galéria
Futbal Revúčka Kráľ
20
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM