Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Komu sa na šampionáte dávali najmenšie šance?

Dnes24.sk ponúka súťaž o atraktívne ceny. Stačí len správne zodpovedať danú otázku a ste blízko k výhre.

Na úvod dôležité upozornenie, uzávierka aktuálneho hracieho dňa je vo štvrtok 7. júla 2016 o 11:00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako vo štvrtok okolo obeda. V popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Po rozšírení počtu účastníkov záverečného turnaja ME na 24 sa diskutovalo aj o poklese kvality a to z dôvodu, že sa na šampionáte ocitli aj v rámci rebríčka FIFA nižšie postavené krajiny.

Ktorý tím je podľa svetového renkingu najnižšie postaveným účastníkom ME 2016?

A/ Albánsko

B/ Severné Írsko

C/ Island

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom. Platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac. Šanca vyhrať je tým pádom vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o šesť hlavných cien. Pôvodné tri sme pre veľký záujem rozšírili o ďalšiu trojicu lákavých cien.

Prví traja víťazi získajú darčekovú poukážku na ubytovanie a adrenalínové zážitky v atraktívnom areáli Divoká voda – známom stredisku vodných športov Čunovo, kde sa aj toto leto koná FESTIVAL DIVOKEJ VODY 2016.

Ďalšia trojica účastníkov vyhrá let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Jeden z majiteľov letenky dostane k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016: Pre veľký záujem sme rozšírili ceny. Hrajte o adrenalín i romantiku za stovky eur

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM