Ľubomíra Karmanová Rôzne Rôzne

Zažite super nápad pretavený do praxe na vlastnej koži: Výmenný bazár bez platidiel v Lučenci!

Hoci do Vianoc ostáva ešte niekoľko týždňov, tie ubehnú ako voda. Ak chcete potešiť niekoho, koho ani nepoznáte, alebo urobiť radosť sebe, túto akciu si rozhodne nenechajte ujsť. „Nakupovať“ sa bude bez peňazí.

Ilustračný obrázok k článku Zažite super nápad pretavený do praxe na vlastnej koži: Výmenný bazár bez platidiel v Lučenci!
Zdroj: Dnes24.sk

Ak je vám ľúto zbaviť sa vecí, ktoré sú stále v dobrom stave, ale vy sami ich už nepotrebujete, môžete nimi potešiť niekoho druhého. A zároveň urobiť radosť sami sebe inými vecami.

„Príďte darovať veci, ktoré už nepotrebujete a vymeňte ich za také, ktoré sa vám páčia. Alebo si môžete zobrať to, čo by sa vám mohlo hodiť. Aj vďaka vám sa tak bude môcť naplniť hlavná myšlienka celej akcie – urobiť krajšie Vianoce tým, ktorí si to nemôžu prevažne pre nedostatok peňazí dovoliť. Darčeky predsa nemusia byť nové ani drahé, pokojne to môžu byť veci získané práve na Zóne bez peňazí,“ vyzýva iniciátor akcie a hlavný organizátor.

Zóna bez peňazí sa v Lučenci, tak ako aj v ďalších slovenských mestách uskutoční v poslednú novembrovú sobotu 28.11., konkrétne od 11:00 do 18:00 hodiny. Konať sa bude v Divadle B. S. Timravy.

Na akciu si môžete prísť niečo vybrať alebo niečo doniesť a potešiť iných. Môže to byť oblečenie, knihy, hračky, bytové doplnky, športové náčinie, bižutéria alebo čokoľvek, čo je pekné, zachovalé, stále funkčné a môže to poslúžiť niekomu ďalšiemu.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM