Barbara Dallosová Rôzne

Veľká výzva pre všetkých Lučenčanov: Bude naše mesto najkrajšie na Slovensku?

Naši obyvatelia by mali spozornieť. Je tu totiž veľká výzva pre ľudí z Lučenca, ktorá sa týka práve nášho mesta.

Ilustračný obrázok k článku Veľká výzva pre všetkých Lučenčanov: Bude naše mesto najkrajšie na Slovensku?
Zdroj: TASR

Odštartovalo už totiž hlasovanie o najkrajšie mesto Slovenska. Minulý rok sa naše mesto len tesne nevmestilo do prvej desiatky. Získa Lučenec titul najkrajšieho mesta Slovenska tento rok?

Boj odštartoval

Internetový portál Slovakregion vyhlásil už 8.ročník súťaže o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž začala pred pár dňami – 1. apríla a definitívneho víťaza spoznáme až o niekoľko mesiacov. Hlasovať za svoje mesto môže každý do 31.októbra 2016 do 12:00 hodiny.

Minulý rok sa Lučencu v konkurencii desiatok miest podarilo obsadiť 11. priečku. Ako to dopadne tento rok, na to si ešte niekoľko mesiacov počkáme. Takto sa nám však darí pár dní po spustení hlasovania.

Ako to s nami vyzerá

V predbežnom poradí sa z celkového počtu 139 miest sa aktuálne nachádzame na siedmom mieste. Prebehli nás zatiaľ favorit Bardejov, za ním Spišská Nová Ves, Zvolen, Sabinov, Levoča a Ružomberok.

Hlasovať za mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať sa môže za viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.

Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby – hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM