Krimi

Vážna nehoda pri Lučenci: Polícia žiada verejnosť o pomoc, FOTO

Vodič skončil po nehode s vážnymi zraneniami. Prevezený bol do nemocnice v Bystrici.

Ilustračný obrázok k článku Vážna nehoda pri Lučenci: Polícia žiada verejnosť o pomoc, FOTO
6
Galéria

Polícia v Lučenci vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala na ceste I/16 v smere od obce Pinciná na Lučenec.

Účastníkom nehody bol podľa polície 23-ročný vodič BMW z Rimavskej Soboty. „Pri jazde v smere na Lučenec predchádzal pred ním idúce vozidlo Kia Ceed, pričom z doposiaľ nezistených príčin sa vozidlo dostalo do šmyku, následkom čoho vyšlo vľavo mimo cesty, kde narazilo do protisvahu priekopy a ostalo prevrátené na pravom boku. Pri dopravnej nehode ku kontaktu vozidiel nedošlo,“ informovala polícia na sociálnej sieti.

Vodič havarovaného auta utrpel ťažké zranenia, ktoré si vyžiadali prevoz leteckou záchrannou službou do nemocnice v Banskej Bystrici. Vodičovi bola podľa polície odobraná krv na prípadné zistenie alkoholu.

Príčina nehody je v štádiu vyšetrovania a policajti začali podľa vlastného vyhlásenia trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví.

„Prosíme svedkov tejto dopravnej nehody, aby nám poskytli akékoľvek informácie, ktoré nám pomôžu objasniť okolnosti, ako k dopravnej nehode došlo. Svedkovia sa môžu ozvať na linku tiesňového volania 158, alebo priamo na Facebooku,“ vyzývajú muži zákona.

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu pri Lučenci
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM