Krimi

TU zrazil neznámy vodič malého chlapca a nezastavil, lučenecká polícia hľadá svedkov

Polícia v Lučenci objasňuje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v utorok (16.1.) o 15.10 hodine, na Novohradskej ulici, pred budovou Základnej umeleckej školy v Lučenci.

Ilustračný obrázok k článku TU zrazil neznámy vodič malého chlapca a nezastavil, lučenecká polícia hľadá svedkov
Zdroj: Policajný zbor SR

Doposiaľ neznámy vodič neznámeho vozidla nedal prednosť 12-ročnému chodcovi z Lučenca. Chlapec išiel po riadne vyznačenom priechode pre chodcov v smere zľava doprava z pohľadu vodiča.

Potom, čo neznámy vodič prešiel chlapcovi po nohe, bez zastavenia pokračoval vo svojej jazde smerom na Námestie republiky. Chlapec utrpel pomliaždenie pravej nohy (členka a predkolenia) a jeho stav si vyžaduje liečenie do 5 dní, ak nenastanú komplikácie.

Podľa doposiaľ vykonaného objasňovania, vozidlo ktoré chlapca zrazilo bolo tmavej farby a pravdepodobne išlo o osobné motorové vozidlo VW Golf. Po nehode na mieste zastavilo vozidlo VW Sharan s evidenčným číslo okresu Veľký Krtíš.

„Vodiča tohto vozidla žiadame, aby nám ako svedok, pomohol pri objasňovaní tejto nehody. Prosíme aj ďalších svedkov tejto dopravnej nehody, aby nám poskytli akékoľvek informácie, ktoré nám pomôžu vypátrať neznáme vozidlo a jeho vodiča a nehodu objasniť. Svedkovia sa môžu ozvať telefonicky na t. č. 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek útvare policajného zboru,“ informovala Mária Faltániová, hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici.

TU zrazil neznámy vodič malého chlapca a nezastavil, lučenecká polícia hľadá sve
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM