Ľubomíra Karmanová Správy

Práce na dokončení R2 Pstruša - Kriváň finišujú: VIDEO aktuálnych obmedzení na tomto úseku

Práce na výstavbe rýchlostnej cesty R2 úseku Pstruša - Kriváň tento mesiac ukončia a nový úsek cesty odovzdajú do užívania. V súvislosti s výstavbou je na ceste niekoľko dopravných obmedzení. Ako to aktuálne na ceste medzi Pstrušou a Kriváňom vyzerá si môžete pozrieť v našom videu.

Ilustračný obrázok k článku Práce na dokončení R2 Pstruša - Kriváň finišujú: VIDEO aktuálnych obmedzení na tomto úseku
Zdroj: Dnes24.sk

Práce na úseku rýchlostnej cesty R2 Pstruša – Kriváň v týchto dňoch finišijú. Ako informovala hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Eva Žgravčáková, práce na tomto úseku idú podľa harmonogramu. „Úsek R2 Pstruša – Kriváň sprístupníme motoristom už onedlho, v priebehu novembra," uviedla Žgravčáková.

Dĺžka tohto úseku je 10 380 metrov. S výstavbou sa začalo v roku 2013. Úsek začína križovatkou Pstruša, kde sa napája na predchádzajúci úsek a cestu I/50. Pokračuje údolím toku Slatiny v súbehu s cestou I/50 a železničnou traťou. Trasa je vedená mimo obcí Vígľaš, Stožok, Detva. Končí pred obcou Kriváň rovnomennou križovatkou.

Momentálne je na ceste Pstruša – Kriváň kvôli výstavbe niekoľko obmedzení. Ako to aktuálne v tomto úseku vyzerá, si môžete pozrieť vo videu, ktoré nám poslal náš čitateľ.

Foto: NDS

Obmedzenia na úseku cesty Pstruša-Kriváň
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM