Správy

Lučenecké kúpalisko otvoria už o pár dní: Čo bude tohtoročnou NOVINKOU?

Mestské kúpalisko v Lučenci návštevníkom i tento rok ponúkne viacero aktivít, a to napríklad vzdušnú trampolínu, plážový volejbal, bedminton či stolný tenis.

Ilustračný obrázok k článku Lučenecké kúpalisko otvoria už o pár dní: Čo bude tohtoročnou NOVINKOU?
Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

Na mestskom kúpalisku v Lučenci vrcholia prípravy na tohtoročnú letnú sezónu. Prvých návštevníkov tu plánujú privítať už prvý júnový víkend. Na sociálnej sieti o tom informovala samospráva.

„Lučenčanom a všetkým obyvateľom z okolia bude k dispozícii rekreačný bazén a pre deti je pripravený detský bazén s fontánkou,“ priblížilo mesto. Tohtoročnou novinkou v rámci mestského kúpaliska by malo byť i nové voľnočasové ihrisko. „V súčasnosti prebieha inžinierska činnosť a v riešení sú potrebné povolenia,“ dodala samospráva.

Mestské kúpalisko v Lučenci návštevníkom i tento rok ponúkne viacero aktivít, a to napríklad vzdušnú trampolínu, plážový volejbal, bedminton či stolný tenis. Súčasťou areálu sú tiež šatne, toalety, bufet či lehátka so slnečníkmi v okolí bazénov.

Počas tohtoročnej letnej sezóny bude kúpalisko v Lučenci otvorené každý deň od 9.00 do 19.00 hod. Večerné kúpanie bude pre návštevníkov k dispozícii v mesiacoch júl a august v utorok, štvrtok a sobotu od 19.30 do 21.00 hod.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne správy

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM