Michaela Mozolányová Správy

Jesenné upratovanie v meste Lučenec: Pozrite sa, kedy a kde sa budú nachádzať kontajnery

Už tento týždeň sa v Lučenci začne veľké jesenné upratovanie, v rámci ktorého bude realizovaný zber objemných a drobných stavebných odpadov. Veľkoobjemové kontajnery budú rozmiestňované podľa požiadaviek občanov. Pozrite si, v ktorých dňoch a kam odpad zaniesť.

Ilustračný obrázok k článku Jesenné upratovanie v meste Lučenec: Pozrite sa, kedy a kde sa budú nachádzať kontajnery
Zdroj: Dnes24.sk

Jesenné upratovanie v Lučenci bude prebiehať v dňoch od 10. 10. do 25. 10. 2013. Na zber o prepravu objemného odpadu a drobného stavebného odpadu budú rozmiestňované veľkoobjemové kontajnery podľa požiadaviek občanov. Požiadavky na umiestňovanie kontajnerov je možné podať na telefónne číslo 43 072 11 alebo e-mailom na adresu jarmila.fekiacova@lucenec.sk do 23. 10. 2013.

V prípade, že z rodinných domov potrebujete odovzdať elektroodpad, môžete ho odviezť do zberného dvora Mepos spool. . na Fiľakovskej ceste v pracovné dni pondelok až piatok v čase od 6:00 do 19:00 hodiny kde ho bezplatne odoberú.

Rastlinný odpad bude v mesiaci október zbieraný v termíne 21. až 25. 10. podľa jednotlivých lokalít a dní, ktoré sú totožné s dňami vývozu komunálneho odpadu od rodinných domov. Rastlinný môže byť vyložený na verejné priestranstvo len deň pred zberom.

Zber objemného odpadu z bytových domov je realizovaný každý párny týždeň v pondelok a objemný odpad môže byť vyložený pri zberných nádobách len deň pred zberom.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM