Ľubomíra Karmanová Rôzne

Hurá prázdniny: Poznáte TOP letné destinácie ako šité pre deti v lučeneckom regióne? KVÍZ

Po úspechu nášho prvého kvízu vám prinášame pokračovanie, tentokrát tematické. Viete, kam môžete vyraziť cez leto s vašimi ratolesťami?

Ilustračný obrázok k článku Hurá prázdniny: Poznáte TOP letné destinácie ako šité pre deti v lučeneckom regióne? KVÍZ
Zdroj: Dnes24.sk

Pred pár dňami ste si na našom portáli mohli preveriť, akí ste lokálpatrioti. V kvíze sme vám ponúkli desať otázok z histórie i súčasnosti mesta Lučenec, ktoré v priebehu pár minút preverili vaše vedomosti. Ak ste ho ešte nevideli, určite klinkinte TU!

Keďže prvý kvíz vás zaujal a s chuťou ste sa do neho púšťali, pripravili sme pre vás iný, tentoraz rozdielne tematicky zameraný kvíz. S príchodom letných prázdnin vám v ňom položíme desať otázok o top letných destináciách pre vaše ratolesti.

Ku každej otázke máte opäť tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Neváhajte a zistite, ako dobre ste pripravení na leto. :)

Hrajte tu: www.lucenec.dnes24.sk/zabava/kvizy

Čítajte aj:

Náš región je plný zaujímavostí: O niektorých ste možno ani netušili

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM