Rôzne

FOTO: Fiľakovo sa zaplní historickými automobilmi a motorkami

Historickými automobilmi a motorkami sa zaplní Námestie slobody vo Fiľakove v okrese Lučenec počas podujatia Zraz veteránov.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Fiľakovo sa zaplní historickými automobilmi a motorkami
38
Galéria

Tretí ročník sa uskutoční v nedeľu 2. septembra od 10. hod., informovala Andrea Illés Kósik z Mestského kultúrneho strediska vo Fiľakove, ktoré je jedným z organizátorov.

„Na základe registrácie vyhlásia organizátori víťaza súťaže o najstaršie auto a najstaršiu motorku a na základe hlasovania návštevníkov podujatia sa rozhodne, ktoré vozidlo je najkrajšie,“ uviedla riaditeľka.

Ako dodala, organizátori majiteľom veteránov pripravia aj úlohy, v ktorých budú musieť preukázať svoje schopnosti, technické a odborné znalosti.

„Nebudú chýbať ani rôzne hry pre deti, zamerané na zručnosť a kreativitu, samozrejme, v súvislosti s autami a motorkami,“ avizovala Illés Kósik.

V rámci sprievodného programu sa na javisku predstaví skupina mažoretiek Hot Steps Mini zo Základnej školy Farská lúka. Podujatie spestrí koncert hudobnej skupiny Traditional Dixie Stompers z Lučenca. Zraz veteránov sa skončí okružnou jazdou začínajúcou okolo 14.30 h.

Foto: archív

Staré mašinky vystavené na obdiv
38
Galéria
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM