Čaká nás ďalší víkend plný futbalu: PREHĽAD, kto si s kým zmeria sily, štatistiky vnútri!
Pozrite si prehľad a štatistiky futbalových stretnutí dospelých, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať 16 zápasov, v ktorých sa nám predstavia kluby III. ligy, IV. ligy, I. triedy a II. triedy.
III. LIGA
LAFC Lučenec čaká tento víkend ťažký zápas s lídrom tabuľky. V aktuálnej sezóne sa títo súperi stretli už v 6. kole v Tepličke nad Váhom, kde domáci uštedrili hosťom z Lučenca 3 góly a zápas tak vyhrali 3:0. Ani kalinovčania nemali v prvom zápase s ŠK Javorník Makov, šťastie. Zápas v 6. kole s domácimi hráčmi prehrali 2:0.
21.kolo – 26. 4. 2015 o 16:00
FK LAFC LUČENEC : OFK Teplička nad Váhom
TJ BANÍK KALINOVO : ŠK Javorník Makov
Tabuľka:
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
1 | Teplička n. Váh. | 17 | 13 | 3 | 1 | 35:10 | 42 |
2 | Martin | 18 | 11 | 4 | 3 | 43:14 | 37 |
3 | Námestovo | 18 | 10 | 6 | 2 | 28:15 | 36 |
4 | Makov | 18 | 10 | 3 | 5 | 46:16 | 33 |
5 | N. Baňa | 18 | 10 | 1 | 7 | 39:25 | 31 |
6 | LUČENEC | 18 | 8 | 4 | 6 | 29:27 | 28 |
7 | Kremnička | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:31 | 27 |
8 | KALINOVO | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
9 | L. Hrádok | 17 | 8 | 1 | 8 | 27:33 | 25 |
10 | Rakytovce | 17 | 5 | 2 | 10 | 19:34 | 17 |
11 | Žarnovica | 18 | 5 | 2 | 11 | 20:45 | 17 |
12 | Krásno n. Kys. | 18 | 5 | 1 | 12 | 16:39 | 16 |
13 | Bytča | 18 | 4 | 3 | 11 | 22:35 | 15 |
14 | Pohronie B | 18 | 4 | 2 | 12 | 16:40 | 14 |
15 | Čadca | 17 | 3 | 3 | 11 | 17:27 | 12 |
16 | Brusno (odstúpené) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Štatistiky posledných zápasov:
FK Čadca – TJ Baník Kalinovo 0:0 (0:0)
Žlté karty: 71. Kolka
FK Čadca: Hlava – Novotný, Tlelka, Tlelka, Zubka, Jarabica, Kulla, Coma (64. Bacula), Ľuptovec, Michalina, Gavlas
TJ Baník Kalinovo: Albert – Melicher, Juhaniak, Ivan, Kolka, Radič, Karman, Koták (68. Štefánik), Mišo, Ľupták (84. Hazucha), Paľaga
Rozhodovali: Faber – Poláček, Krahulec
Divákov: 75
MŠK Námestovo – FK LAFC Lučenec 1:0 (1:0)
Góly: 13. Ľ. Jaššo
Žlté karty: 65. Habiňák – 12. Rubint, 83. Rubint
MŠK Námestovo: Smataník – Habiňák, Šmiheľ, Čiernik, Čecho, Siman, Stašiniak, Kurtulík (90. Farský), Čiernik, Jaššo (64. Iliev), Kapičák (69. Mišánik)
FK LAFC Lučenec: Beník – Kovanič, Rubint (69. Marcinek), Vilhan, Janák, Lavrík, Hrošovský, Karásek, Sarvaš, Rubint, Halaj (62. Majkút)
Rozhodovali: Jekkel – Libiak, Oružinský
Divákov: 250
Štatistiky ligy:
Najlepší útok: Makov – 46 gólov (2,6 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Teplička nad Váhom – 10 gólov (0,6 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Makov – 46:16
Najhorší útok: Pohronie B a Krásno nad Kysucou – 16 gólov (0,9 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Žarnovica – 45 gólov (2,5 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Žarnovica – 20:45
Líder ligy: Teplička nad Váhom (42 bodov, skóre 35:10)
Najlepší kanonieri:
Meno hráča | Klub | Počet gólov |
E. Le Giang | Makov | 20 |
M. Kminiak | Nová Baňa | 12 |
P. HUSANÍK | LUČENEC | 9 |
M. Babic | Liptovský Hrádok | 9 |
E. Jenes | Nová Baňa | 9 |
P. ISKRA | LUČENEC | 7 |
Ľ. Thomka | Martin | 7 |
J. Tomanica | Teplička nad Váhom | 7 |
IV. Liga JUH
19. kolo – 26. 4. 2015 16.00
FC Slovan Divín : FK CSM Tisovec
FTC Fiľakovo : MFK Lokomotíva Zvolen (B)
TJ Jednota Málinec : MFK Revúca
JUPIE Podlavice Badín : TJ Sklotatran Poltár
Tabuľka
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. | ŽP Šport Podbrezová B | 17 | 12 | 2 | 3 | 48:15 | 38 |
2. | MFK Detva | 17 | 9 | 5 | 3 | 37:16 | 32 |
3. | TJ Sklotatran Poltár | 17 | 10 | 1 | 6 | 20:13 | 31 |
4. | FK Slovenské Ďarmoty | 17 | 9 | 3 | 5 | 38:34 | 30 |
5. | MFK Lokomotíva Zvolen B | 17 | 8 | 5 | 4 | 29:21 | 29 |
6. | ŠK Vinica | 17 | 8 | 1 | 8 | 23:25 | 25 |
7. | MFK Revúca | 17 | 6 | 6 | 5 | 20:18 | 24 |
8. | JUPIE Podlavice Badín | 17 | 6 | 6 | 5 | 34:34 | 24 |
9. | TJ Jednota Málinec | 17 | 7 | 2 | 8 | 29:49 | 23 |
10. | TJ Prameň Kováčová | 17 | 7 | 1 | 9 | 29:32 | 22 |
11. | FTC Fiľakovo | 17 | 6 | 2 | 9 | 27:22 | 20 |
12. | FK CSM Tisovec | 17 | 4 | 4 | 9 | 24:23 | 16 |
13. | MFK Spartak Hriňová | 17 | 3 | 3 | 11 | 25:41 | 12 |
14. | FC Slovan Divín | 17 | 1 | 5 | 11 | 13:53 | 8 |
I. TRIEDA
19. kolo
25.04.2015 16:00 OŠK Uhorské : ŠK L+M AQUA Rapovce
25.04.2015 16:00 ŠK Slovan Vidiná : ŠK 1. FC Lovinobaňa
26.04.2015 16:00 TJ Slovan Šiatorská Bukovinka : TJ – FK Stará Halič
26.04.2015 16:00 SC Čakanovce : MŠK Podrečany
26.04.2015 16:00 TJ Slovan Halič : TJ Santrio Láza
26.04.2015 16:00 TJ „Slovan“ Hrnčiarske Zalužany : TJ Slovan Tomášovce
26.04.2015 16:00 OŠK Boľkovce : TJ Štart SZ Kokava nad Rimavicou
Tabuľka
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1 | TJ Štart SZ Kokava nad Rimavicou | 18 | 14 | 2 | 2 | 87 : 12 | 44 |
2 | TJ Slovan Tomášovce | 18 | 14 | 1 | 3 | 69 : 15 | 43 |
3 | TJ Santrio Láza | 18 | 13 | 2 | 3 | 58 : 14 | 41 |
4 | TJ „Slovan“ Hrnčiarske Zalužany | 18 | 11 | 1 | 6 | 39 : 22 | 34 |
5 | TJ Slovan Halič | 18 | 10 | 2 | 6 | 34 : 39 | 32 |
6 | ŠK L+M AQUA Rapovce | 18 | 9 | 2 | 7 | 35 : 31 | 29 |
7 | OŠK Uhorské | 18 | 8 | 3 | 7 | 42 : 33 | 27 |
8 | MŠK Podrečany | 17 | 7 | 1 | 9 | 27 : 28 | 22 |
9 | OŠK Boľkovce | 17 | 7 | 0 | 10 | 35 : 42 | 21 |
10 | ŠK Slovan Vidiná | 18 | 5 | 5 | 8 | 30 : 52 | 20 |
11 | SC Čakanovce | 18 | 4 | 3 | 11 | 24 : 44 | 18 |
12 | TJ – FK Stará Halič | 17 | 3 | 3 | 11 | 20 : 56 | 15 |
13 | TJ Slovan Šiatorská Bukovinka | 18 | 2 | 2 | 14 | 19 : 63 | 8 |
14 | ŠK 1. FC Lovinobaňa | 18 | 2 | 1 | 15 | 22 : 86 | 7 |
II. Trieda
14. kolo
25.04.2015 16:00 FC Slovan Divín (B) : TJ Družstevník Hrnčiarska Ves
25.04.2015 16:00 TJ Štart SZ Kokava nad Rimavicou (B) : OŠK Biskupice
26.04.2015 16:00 FK Slovan Podkriváň : TJ Panické Dravce
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1 | TJ Štart SZ Kokava nad Rimavicou B | 12 | 8 | 2 | 2 | 32 : 13 | 26 |
2 | TJ Panické Dravce | 12 | 7 | 1 | 4 | 20 : 20 | 22 |
3 | OŠK Biskupice | 12 | 4 | 4 | 4 | 23 : 16 | 16 |
4 | FK Slovan Podkriváň | 12 | 5 | 1 | 6 | 19 : 19 | 16 |
5 | FC Slovan Divín B | 12 | 4 | 2 | 6 | 23 : 25 | 14 |
6 | TJ Družstevník Hrnčiarska Vec | 12 | 2 | 2 | 8 | 13 : 37 | 8 |