Kristína Kožiaková Rôzne

VIDEO: Kasový trhák z Brezna? Kradnutie triednej knihy v hollywoodskom štýle

Snáď ani filmári by sa nemuseli hanbiť za dielo breznianskych piatakov. Tajné prestrojenia a nič netušiaca učiteľka vo vydarenom videu!

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Kasový trhák z Brezna? Kradnutie triednej knihy v hollywoodskom štýle
11
Galéria

Čas stužkových slávností je v plnom prúde. Je to azda najkrajšie obdobie v živote stredoškolákov. Obľúbenou a veľmi populárnou súčasťou tohto obdobia je kradnutie triednej knihy. Rok čo rok sú študenti kreatívnejší a odvážnejší. Teraz vám predstavíme počin 5. B z Hotelovej akadémie v Brezne. Viac o videu nám prezradila piatačka Nikol.

Ústretovosť aj dobrý nápad

„Počas školy máme možnosť chodiť na prax do Hotela Partizán. Napadlo mi, že by bol celkom dobrý a originálny nápad, natočiť práve tam únos triednej knihy, nakoľko sme "hoteláci“. Dala som návrh a spoločne so všetkými sme doladili detaily. Scenár celého priebehu pripravila spolužiačka Sima," začala rozprávanie Nikol.

Podľa jej slov mala veľký podiel na úspechu triedna profesorka, ktorá poradila a pomohla s prípravou. Triedu potešila aj ústretovosť hotela a povolenie zrealizovať tento nápad práve u nich.

„Dopadlo to až nad naše očakávania. Všetko bolo super. Každý spolupracoval, či už medzi sebou, ale aj medzi pracovníkmi hotela, ktorí boli veľmi ochotní a milí,“ konštatuje Nikol.

Zdroj: YouTube.com

Postavy ako naozaj

Počas natáčania únosu triednej knihy zažili piataci veľa vtipných okamihov a prekvapivé herecké výkony. „Naj bolo naozaj to, ako sa každý dokázal zžiť s postavou, ktorú stvárňoval,“ rozpráva Nikol a dodáva, že vtipné bolo aj to, ako namiesto koňaku pili ľadový čaj.

Hoteláci mali na stužkovej prekvapenie v podobe hotového videa z kradnutia triednej knihy. „Nikto okrem mňa a kameramanov nevedel ako vyzerá hotové dielo. Prekvapením pre všetkých na stužkovej bola jeho premiéra, ktorá mala veľký úspech,“dodala na záver.

Pozrite si vydarené video z kradnutia triednej knihy v našej galérii!

V OBRAZOCH: Kradnutie ako sa patrí.5.B to poriadne ukázala
11
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM