Kristína Kožiaková Rôzne

Veľká výzva pre všetkých Brezňanov: Bude naše mesto najkrajšie na Slovensku?

Naši obyvatelia by mali spozornieť. Je tu totiž veľká výzva pre ľudí z Brezna, ktorá sa týka práve nášho mesta.

Ilustračný obrázok k článku Veľká výzva pre všetkých Brezňanov: Bude naše mesto najkrajšie na Slovensku?
Foto: Katarína Oravská

Odštartovalo už totiž hlasovanie o najkrajšie mesto Slovenska. Minulý rok sa nášmu mestu príliš nedarilo. Získa Brezno lepšie umiestnenie v súťaži o titul najkrajšie mesto Slovenska tento rok?

Boj odštartoval

Internetový portál Slovakregion vyhlásil už 8.ročník súťaže o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž začala pred pár dňami – 1. apríla a definitívneho víťaza spoznáme až o niekoľko mesiacov. Hlasovať za svoje mesto môže každý do 31.októbra 2016 do 12:00 hodiny.

Za rok 2014 sa Brezno stalo osemdesiatym najkrajším mestom na Slovensku. Minulý rok sme si pohoršili o sedem miest. Ako to dopadne tento rok, na to si ešte pár mesiacov počkáme. Takto sa nám však darí pár dní po spustení hlasovania.

Ako to s nami vyzerá

V predbežnom poradí sa z celkového počtu 139 miest aktuálne nachádzame na 81. mieste, tesne za Bánovcami nad Bebravou. Medzi TOP trojku, zatiaľ, patria mestá Bardejov, Spišská nová Ves a Zvolen. Hlasovať za mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať sa môže za viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.

Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby – hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca.

Môže vás zaujímať:

Súťaž o najkrajšie mesto sa už skončila: Brezňania, aha ako to s nami napokon dopadlo!

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM