Kristína Kožiaková Od Vás

Šmyknutie na šupke, a potom len začne pravé horehronské ródeo: Originálne VIDEO, ktoré jednoducho musíte vidieť!

Krásna horehronská príroda, pohľady z výšky i švárne dievčatá nieje jediné, čo môžete vidieť v tomto videu breznianskych študákov. Na svoje si prídu nielen nadšenci folklóru.

Ilustračný obrázok k článku Šmyknutie na šupke, a potom len začne pravé horehronské ródeo: Originálne VIDEO, ktoré jednoducho musíte vidieť!
Zdroj: Dnes24.sk

Sezóna stužkových slávností je v plnom prúde, o jednej nezvyčajnej sme už písali. Ruka v ruke, so stužkovými slávnosťami sa objavujú mnohé videá, ktoré zachytávajú kradnutie triednej knihy. Určite ste ich už videli nespočetné množstvo. Video hotelákov z Brezna je však v skutku originálne, nechýba mu nápad ani akcia. Zabudnite na mafiánov a zlodejov, toto je z úplne iného súdka.

„Vzniklo to tým, že máme v triede dievčatá, ktoré sú vo folklórnych súboroch. Chceli sme byť v niečom iní ako ostatní a nechceli sme byť mafiáni, zlodeji ani nič také čo sa opakuje každý rok,“ prezradili nám študenti, ako vznikol originálny nápad ukradnúť triednu knihu v ľudovom štýle.

„Trieda za nami prišla so scenárom, ktorý sme trochu sčesali, ale nijak inak sme doňho nechceli zasahovať,“ prezradil nám Andrej Trocha, ktorý sa podieľal na tvorení videa. „Tak ako býva pri takýchto akciách zvykom, nie všetko išlo podľa plánu,“ dodal.

Miesto koča staré fáro

Ako sme sa dozvedeli namiesto auta, ktoré je použité vo videu, zbojnícka strela, mal byť pôvodne koč s koňmi. „Nestihol prísť na natáčanie a tak sme improvizovali s miestnymi prostriedkami.“ Točilo sa na salaši Zbojská a okrem auta im požičali aj drevený bicykel, ktorý sa už len tak nevidí. Spomínaná zbojnícka strela má už svoje roky a tak vraj nastali aj problémy.

„Šofér musel nutne zastaviť auto a keď otvoril kapotu valil sa z neho hustý dym, nič iné mi nenapadlo, len sa spýtať, či to tak má byť,“ spomína si na vtipnú situáciu Andrej.

Ako sme sa dozvedeli, tak aj pohľad na študentov v krojoch bol mrazivý. „Pri natáčaní bola poriadna zima,“ konštatoval Andrej. Video sa podarilo natočiť za jeden deň. Najprv zábery v škole a neskôr sa točilo v exteriéri. „Mali sme dosť málo času, kedže v tomto období je tma už o piatej a celé natáčanie na Zbojskej sa začalo až po druhej hodine poobede. V konečnom dosledku sme to zvládli,“ dodal spokojne kameraman z Brezna.

Môže vás zaujímať:

Gymnazistka Veronika (18) vytiahla šaty z igelitky a bolo rozhodnuté: Toto je najkrajšia Horehronka! FOTO ako dôkaz

Brezniansky poslanec ukázal FOTO zo stužkovej v Prahe: Načo oblek? Zážitky, na ktoré sa nedá zabudnúť

Foto: Allvideo.sk

Video: Allvideo.sk

Fotky, ktoré rozhodne musíte vidieť: Breznianski študenti ukázali, že vedia...
15
Galéria
Originálne kradnutie triednej knihy: Pozrite, čo vymysleli študenti z Hotelky
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM