Kristína Kožiaková Rôzne

Primátor ukázal vzácne darčeky od návštev: Nechýba 30 ročná slivovica, či takéto kladivko, FOTO

Tomáš Abel je primátorom takmer rok.Vzácne návštevy nie sú ničím neobvyklým ani v tak malom meste ako je Brezno. Primátor mesta Tomáš Abel dostáva od návštev rôzne dary. Najviac si cení tie, ktoré symbolizujú dobré vzťahy.

Ilustračný obrázok k článku Primátor ukázal vzácne darčeky od návštev: Nechýba 30 ročná slivovica, či takéto kladivko, FOTO
Foto: Kristína Kožiaková / Zdroj: Dnes24.sk

O tom, že prvý muž nášho mesta funguje aj na sociálnej sieti a komunikuje s Brezňanmi aj touto formou, sme vás informovali prednedávnom. Teraz sme nahliadli do jeho kancelárie. Primátor vo svojej kancelárii trávy množstvo času. Tu príma aj svoje návštevy. Býva dobrým zvykom, že oficiálne návštevy primátora sa nezaobídu bez darov.

Ako sme sa dozvedeli, primátor dostáva väčšinou skromnejšie dary, ako sú rôzne hrnčeky prípadne ďakovné listy. „Za najvzácnejšie považujem dary, ktoré symbolizujú dobré vzťahy napríklad s partnerskými mestami či partnerské mesto samotné alebo osobnú spoluprácu“ prezradil Tomáš Abel.

Medzi vzácnejšími darmi sa nachádza aj 30 ročná slivovica prípadne kladivko, ktoré dostal pri príležitosti poklepkania na základný kameň nového logistického a distribučného centra.

V kancelárii primátora vášmu pohľadu neuniknú vitríny, ktoré sú plné vzácnych darov a listín symbolizujúcich vynikajúcu spoluprácu s partnerskými mestami. Tieto listiny a dary pochádzajú ešte z predchádzajúcich období.

Môže vás zaujímať:

Breznianske sídliská sú pre mnohých v prvom rade domovom: Čo o nich ale vlastne viete?

„Súťaž o najkrajšie mesto sa už skončila: Brezňania, aha ako to s nami napokon dopadlo!“::http://brezno.dnes24.sk/…padlo-220904

Vzácne dary pre primátora: Tomáš Abel dovolil nahliadnuť do primátorskej kancelá
12
Galéria
Foto: Kristína Kožiaková / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM