Kristína Kožiaková Kultúra

Čo sa u nás chystá? Prehľad zaujímavých podujatí, ktoré odporúčame Brezňanom zažiť

Relaxu nikdy nie je dosť a vyraziť si von na zaujímavú akciu, rozhodne patrí medzi super spôsob oddychu. Prinášame vám preto prehľad podujatí, ktoré vám odporúčame v Brezne zažiť.

Ilustračný obrázok k článku Čo sa u nás chystá? Prehľad zaujímavých podujatí, ktoré odporúčame Brezňanom zažiť
Zdroj: TASR

Nový týždeň je tu. Aby ste boli pripravení nielen na svoje pracovné či školské povinnosti, máme pre vás prehľad chystaných podujatí v Brezne. Ktoré akcie v našom meste vám v najbližších dňoch odporúčame zažiť?

Všetko o ženách

15.február 2016 o 19:00 Brezno, Mestský dom kultúry

Úchvatná komédia jedného z najhrávanejších súčasných autorov, Chorváta Mira Gavrana. V piatich príbehoch nazeráme do duše ženy, do jej pocitov, do sveta intríg, ľúbostných sklamaní, ale aj šteklivých tajomstiev. Skvelý herecký trojkoncert pomôže mužom odhaliť všetko, čo chceli vedieť o ženách, no báli sa opýtať.

Adrian Belew Power Trio

16.február 2016 o 19:30 Brezno, Bombura klub

Tejto správe sa určite potešia milovníci kvalitnej hudby. Do Brezna smeruje legenda gitarového sveta Adrian Belew, ktorý nejedno turné odohral aj z Davidom Bowiem.

Polročný koncert

18.február 2016 o 17:00, Brezno, Koncertná sála ZUŠ

Základná umelecká škola v Brezne Vás srdečne pozýva na polročný koncert žiakov, ktorý sa uskutoční v koncertnej sále umeleckej školy.

MOTOSKIJORING – Wintercross

20. február 2016, Telgárt, Skicentrum

MOTOSKIJORING ktorá spája dva adrenalínové športy a to motokros a lyžovanie. Pozývam všetkých, nech si nájdu odvážneho a šikovného kamaráta, alebo kamarátku lyžiara, lyžiarku a nech skúsia túto dimenziu jazdenia, či lyžovania.

Divozel

20. február 2016 o 20:30, Brezno, Bombura klub

Kapela Divozel je slovensko – české zoskupenie muzikantov a na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2004. Hrá príjemnú a pohodovú akustickú muziku na hranici folku, šansónu a ostatných žánrov. Je to taká hudobná všehochuť so silným emocionálnym podtónom. Divozel nahral tri štúdiové albumy Divozem, Divadlo a Tak už jsme tady. Repertoár kapely pozostáva výlučne z vlastných autorských vecí. Nepochybne za povšimnutie stoja i zaujímavé a nápadité texty a melodika skladieb tohoto charizmatického zoskupenia. Kapela za roky svojho pôsobenia získala množstvo ocenení a patrí k tomu najlepšiemu v akustickom žánri.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM