Tlačové správy

Admini Zomri, kerka zadarmo aj cestovateľské kino. Neobíďte 365.bank zónu na Grape!

Rozlúčka s festivalovou sezónou sa blíži. Užite si Grape nielen pod stageom. Máme pre vás tip na zónu, ktorú sa rozhodne oplatí navštíviť.

Ilustračný obrázok k článku Admini Zomri, kerka zadarmo aj cestovateľské kino. Neobíďte 365.bank zónu na Grape!
Zdroj: 365.bank

Piešťanské letisko práve ožíva festivalom Grape. Okrem veľkých mien na stageoch a množstva sprievodných akcií nájdeme na Grape aj jednu špeciálnu zónu. Tú prináša svojím klientom aj všetkým ostatným návštevníkom 365.bank. V zóne 365 sa bude diskutovať, spoznávať, bojovať proti hoaxom ale predovšetkým – zabávať.

Víťaz Instagram roka 2018 aj legendárni admini Zomri

V rámci zóny 365 budú prebiehať aj rôzne besedy a workshopy. V sobotu o pol jedenástej sa oplatí zbenúť na cestovateľské kino Ázia so známym dokumentaristom, fotografom a filmakerom Patrikom Paulínyim, ktorý vyhral ocenenie Instagram roka 2018. Patrik porozpráva o svojej 4-mesačnej ceste Áziou a o svojich zážitkoch z Mjanmarska, Kambodže, Thajska, Vietnamu, Laosu a Bali. Nebudú chýbať cestovateľské tipy a triky a video a fotodokumentácia

O pol jednej bude program 365 zóny pokračovať besedou s názvom „Ako nenaletieť na hoaxy“, ktorá je spojená s odovzdávaním anti cien súťaže adminov Zomri a 365 banky s názvom Kýbel Gitu. Prečo naberajú hoaxy, konšpirácie a dezinformácie na rozmeroch, prečo im ľudia veria a ako sa voči nim brániť? Je humor účinným nástrojom, ako sa brániť? Kde sú jeho medze? To všetko povedia zaujímaví hostia – admini Zomri, Marian Jaslovský (FB skupina Prečo ľuďom hrabe?), Jakub Goda (bloger), Samo Marec (publicista), Miroslava Kernová (Omediach.com). Po besede admini Zomri spolu s raperom Vec-om „slávnostne“ ocenia Kýblom gitu najväčšie nezmysly na internete.

O štvrtej popoludní prebehne v zóne 365 Hudobný workshop s LFO.sk – prinesie rôzne pikošky a vychytávky zo sveta produkcie a DJ-ingu. Vyspovedať môžete Subtension-a, Yanka Krala alebo Gabannu. K dispozícii bude aj DJ-ská a produkčná technika, ktorá sa bude dať počas workshopu vyskúšať.

Výhody pre klientov 365.bank

Stať sa klientom 365.bank sa dá lusknutím prstov. Moderná banka vie všetko vyriešiť online a svojim klientom ponúka na Grape atraktívne výhody (a nielen na Grape).

„Pre našich klientov sme pripravili niekoľko výhod, vďaka ktorým si budú môcť naplno užiť festival. V zóne 365 budú môcť páni zadarmo využiť služby barbera a dámy sa môžu bezplatne skrášliť henna tetovaním. Vo všetkých Grape baroch si môžu uplatniť aj 10%-ný cash back, stačí keď útratu zaplatia kartou 365 banky. Využiť môžu aj Fast track, vďaka ktorému ich vo vybraných baroch rýchlejšie obslúžia. Navyše dostane každý klient v našej kaviarni 365.café ku káve alebo k čaju sladký bonus“, vymenúva Linda Valko Gáliková, PR manažérka 365.bank.

Nazrite do line upu

Súčasťou stage v 365.bank zóne bude tento rok 5-pásmový ozvučovací systém Incubus. Akustický tlak, kvalita zvuku a vzhľad zaručia nezabudnuteľný zážitok non-stup od piatka 14.00 hod do nedele 6.00 hod. Line up tu: https://www.grapefestival.sk/timeline

Pracovný pohovor pri stolnom futbale?

Navštíviť 365ku na Grape sa vám oplatí aj ak sa práve obzeráte po práci. Pre nádejných zamestnancov pripravila 365.bank aj viacero otvorených pracovných pozícii, o ktoré sa budú môcť návštevníci uchádzať priamo v 365 zóne. Okrem iného tu môžu absolvovať aj netradičný „pohovor“ pri stolnom futbale.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: 365.bank
Zdroj: 365.bank
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM