Jakub Forgács Rôzne Správy

Obľúbený Deň rodiny opäť v Bystrici. Poznáme headlinera aj najväčšie lákadlá

Hry pre všetkých, folkloristi aj sokoliari. Deň rodiny je späť. Pozrite si, aký program je pripravený pod Urpínom!

Ilustračný obrázok k článku Obľúbený Deň rodiny opäť v Bystrici. Poznáme headlinera aj najväčšie lákadlá
28
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

"Na jednej lodi” – takto znie podnadpis ďalšieho ročníka Dňa rodiny v roku 2018. Tento rok ho budú bystrické rodiny oslavovať 25. až 27. mája 2018. Podujatie začne sv. omšou v piatok 25. mája 2018 o 18:00 hodine v katedrále sv. Františka Xaverského, pokračuje hlavným programom v sobotu 26. mája na Námestí Slobody (pri hoteli LUX) a zakončí sa spoločnou sv. omšou za rodiny v nedeľu 27. mája 2018 o 11:00 hodine vo farskom kostole Nanebovzatia Panny Márie v Banskej Bystrici.

V sobotu 26. mája 2018 od 10:00 hodiny je pre všetkých pripravený na Námestí Slobody bohatý program. Organizátori pripravili hry pre celé rodiny, športové a zábavné aktivity pre všetky generácie, pri ktorých sa spoločne zabavia a možno aj niečo naučia.

Na pódiu vystúpi originálna Janais so svojou kapelou, Sonyta Music & Helen Doron English, Tanečná škola Brishka, DSZ Vodopádik, Kúzelník Marek, Sokoliari Kráľa Svätopluka a DFS Matičiarik.

Na návštevníkov čakajú rôzne atrakcie, o ktoré sa postarajú niektorí z účinkujúcich na pódiu a ďalšie organizácie či združenia, ako napríklad hvezdári z Banskej Bystrice, Škola športu Labrador, leteckí modelári, komunitné centrá zo Sásovej a z Fončordy, o.z. Cesta fantázie, o.z. Návrat. SOS/BirdLife Slovensko, Slovenský skauting a ďalší.

Pozrite si v priloženej fotogalérii aj zábery z minulých ročníkov Dňa rodiny!

FOTO: Deň rodiny v podaní Bystričanov
28
Galéria
Foto: Ivana Kováčiková / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM